[SH] nl25 - KK

• awaits
      awaits
      Arany
      Regisztrált: 2009.07.01, Hozzászólások: 10.187
      Poker Stars, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BTN: $26.38 (105.5 bb)
      SB: $103.88 (415.5 bb) 53/37 (35)
      BB: $33.56 (134.2 bb) 29/21 (92) BB:25/13(8)
      UTG: $29.57 (118.3 bb)
      MP: $42.26 (169 bb)
      Hero (CO): $25 (100 bb)

Preflop: Hero is CO with K K
      2 folds, Hero raises to $0.75, BTN folds, SB calls $0.65, BB calls $0.50

Flop: ($2.25) 6 T 9 (3 players)
      SB bets $1.25, BB raises to $3.50, Hero raises to $9.25, SB folds, BB raises to $32.81 and is all-in, Hero calls $15 and is all-in

Turn: ($52) T (2 players, 2 are all-in)
      River: ($52) 9 (2 players, 2 are all-in)

Results:
      $52 pot ($2 rake)
      Final Board: 6 T 9 T 9
      SB mucked and lost (-$2 net)
      BB showed 7 8 and won $50 ($25 net)
      Hero showed K K and lost (-$25 net)

Flopon sima dobás kellett volna hogy legyen?
  • 3 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Nem tudom mekkora butaság amit írok, de én inkább csak megadtam volna. A dobás szerintem még gyenge, mert úgy érzem BB izolálhatja a Fish-t jobb Tx, FD, KQ, QJ, KJ szerű handekkel is, és megpróbálhat kizárni. Szóval Flopon megadtam volna. Ha további akció jön, akkor kiszállok. BB 2call után turnon már elég feszesn fogja folytatni - 2passz után turn bet/Foldon lennék, ha nem egészül ki draw. Lehet kicsit pénzégetés, de egyikőjük size-a sem győzött meg arról, hogy itt most ki kellene szállnom. Az emelést és a Stack-Off-ot viszont már túljátszásnak érzem.
    • 1Cranberries1
      1Cranberries1
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.26, Hozzászólások: 3.852
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Nem tudom mekkora butaság amit írok, de én inkább csak megadtam volna. A dobás szerintem még gyenge, mert úgy érzem BB izolálhatja a Fish-t jobb Tx, FD, KQ, QJ, KJ szerű handekkel is, és megpróbálhat kizárni. Szóval Flopon megadtam volna. Ha további akció jön, akkor kiszállok. BB 2call után turnon már elég feszesn fogja folytatni - 2passz után turn bet/Foldon lennék, ha nem egészül ki draw. Lehet kicsit pénzégetés, de egyikőjük size-a sem győzött meg arról, hogy itt most ki kellene szállnom. Az emelést és a Stack-Off-ot viszont már túljátszásnak érzem.
      +1
      tegnap ugyanezt akartam kb írni, csak meguntam a gépelést. :)
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Szia!

Én nem feltétlenül gondolnám, hogy BB itt nekiáll Tx-el vagy FD-val emelni, szóval annyira nem elvetemült ötlet itt a dobás, de az is teljesen rendben van, amit wolv3rine ír.