[SH] Nl10 set vs river x/r[13.02.08.]

• anobis
      anobis
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.22, Hozzászólások: 482
      $0.05/$0.10 No Limit Holdem
      6 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG ($10.25) 103bb
      UTG+1 ($10.16) 102bb
      Hero (CO) ($21.09) 211bb
      BTN ($19.71) 197bb
      SB ($12.84) 128bb
      BB ($11.62) 116bb

Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Hero is CO 4:heart: 4:club:
      2 folds, Hero raises to $0.30, 1 fold, SB calls $0.25, BB calls $0.20

Flop: 9:club: 4:spade: 3:diamond: ($0.90, 3 players)
      SB checks, BB checks, Hero checks

Turn: Q:heart: ($0.90, 3 players)
      SB bets $0.60, BB folds, Hero calls $0.60

River: 7:diamond: ($2.10, 2 players)
      SB checks, Hero bets $1.25, SB raises to $4.25, Hero calls $3

A flop csont száraz,ezért nem cbeteltem,hátha turnön találnak valamit.
      Turnön nem emeltem vissza,mert nem akartam egy gyengébb Qx-et elijeszteni,és így riveren még vbetelhet vele.
      Riveren sajna nem emelt,ezért csak kicsit emeltem,amire esetleg JT-el rá tud moveolni.
      A river range sztem vagy set lesz,vagy blöff,és csak egy rosszabb set van kinn,a blöffjeitől pedig úgysem nyerek értéket,ezért csak calloltam.

-Játszhat így Qx-el,vagy ez mindig set lesz,vagy blöff?
      -Riveren berakjuk,vagy jó a csak call?

Villain:
  • 3 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Szia,

Flop
      véleményem szerint óriási nagy hiba, hogy kihagytad a cbetet ezen a flopon hátulról... 3way vagyunk, azért védeni kell a kezünket, de a legfontosabb, hogy valuet akarunk!!! és szeretnénk betenni a stacket riverig, na most ha nem betelünk, akkor már csak két utca valuet nyerhetünk... Építeni kell a potot..!!!!. Nagyon nagy hiba volt ez :(

simán megadnak minden draw, 9x, minden pár, néha két over és a többi...

Turn
      építsük a potot plíz, Qx-et soha nem fog dobni Neked, micron leírtuk sokszor, hogy rengetegszer mennek el terítésig, és nem nézik az ellenfél ranget csak a saját lapjukat, drawwal 56, JT is meg fog adni, tonna value van és megint elesel ettől :(

RIver
      Necces, dobás nem merül fel, viszont 56 kiegészült, sztem jó a csak call és persze meg van az odds, néha AQ is játszhat így, tényleg nehéz túl sok erős handet a kezedbe rakni, plusz kicsit is betelsz, ezért néha blöffök is lehetnek ahogy írod...

Erre figyelj oda, mert ez nagyon komoly leak, ha ilyen spotban középső szettel neki állsz chb-ni, riveren reálisan szett meg csak 99 lehet Nála (extra ritkán 77).

Gl,
      L.
    • anobis
      anobis
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.22, Hozzászólások: 482
      Na ezért raktam be ezt a handet (köszi egyébként az elemzést),mert QJo volt nála. Szted mi lehetett a gondolatmenete,így,metagame nélkül?
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Érdekes, az az igazság, hogy túl sokat szerintem nem gondolkodik, mert túlsgosan sok értelme nincs...

Erősnek biztos nem gondotl a turn csekked után, legtöbbször valami JT vagy gyenge Qx szerű handre gondolt, csak ugye JT nem fogja megadni raiset, túl sok gyengébb Qx meg nem lesz Nálad, szóval nincs value a raiseben, TT-JJ-vel meg cbeteled a flopot, szóval tényleg nem igazán van értelme ennek a linenak, jobbat nem dobat, rosszabb nem fizeti ki... Butaság volt részéről.

GL!