[SH] Nl5 44 [2013.02.10]

• GiorgioPoker
      GiorgioPoker
      Bronz
      Regisztrált: 2009.11.02, Hozzászólások: 474
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.05(BB) Replayer
      SB ($5.33)
      BB ($15.21)
      Hero ($5)
      CO ($2.11)
      BTN ($12.68)

Dealt to Hero 4:diamond: 4:club:

Hero raises to $0.15, fold, BTN calls $0.15, fold, BB calls $0.10

FLOP ($0.47) J:spade: 4:heart: 3:diamond:

BB checks, Hero bets $0.30, BTN raises to $0.70, BB folds, Hero calls $0.40

TURN ($1.87) J:spade: 4:heart: 3:diamond: Q:diamond:

Hero checks, BTN bets $1, Hero: ???

BTN:

Sziasztok!

Hogy nyerjük a legtöbb értéket a handből oop?
      Flop csak megadtam, hogy ne dobassam a blöffjeit, turnön viszont kinn a draw - itt ugye a legjobb visszaemelni? Draw adhatja, blöfftől pedig nem nyerünk sokszor riveren, gyengébb kész kéztől sem biztos, ha riveren számára ijesztő lap jön.
  • 4 válasz
    • maksagery
      maksagery
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.13, Hozzászólások: 5.524
      Szia!

Tetszik a flop call. Jó meglátás, mert dry a board.

Turn, itt érdekes a helyzet. Elég kicsit betel, de riveren iszonyat agró, így, ha van read/note, akkor lehet csak callolni, ha nincs ilyen és a betsize változás arra utalhat, hogy riveren már nem akarja folytani, akkor tuljuk rá a turnön, mert itt még adhatja drawkal, meg akármivel.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Sziasztok,

50% wtsd ellen lehet ilyen nagyon picit visszaemelek a flopon:D lehet minraise :coolface: Nem hiszem, hogy képes dobni minraisere:)

Teljesen idióta, de persze valóban túl sok erős lap nem lehet nála, viszont nem igazán szeret dobni szóval totál airrel is megadhat mint írtam egy minraise szerűre:)

turnon kötelező visszaemelned ott is jó a 2.2$, river shove (any river), most lehetne pusholni is persze, de félek akkor egy Jx, A5, A2, 4x, 3x eldob, így meg valószínűleg azokkal megadja bár Jx lehet pushra is:)

GL,
      L.
    • GiorgioPoker
      GiorgioPoker
      Bronz
      Regisztrált: 2009.11.02, Hozzászólások: 474
      Köszönöm az elemzést, a minraise-nek tényleg van jogosultsága ellene :coolface: Turnön csak visszaemeltem, ő betolta - KJo, ment a note.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Jaja, vágjunk vissza az Ő fegyverükkel :coolface:

TÉnyleg nem sok spot van ahol jó, de egy 50%os wtsd-s emberke ellen szerintem pont jó : ) mert ha movel, akkor tuti nem dob és visszablöfföl, ha meg bármi akármi equityje van akkor megint nem dob : )

Totál air kellene és hogy megőrüljön sztem akkor jobb a call plusz kisebb WTSD...

De igazából csak statokból próbálok a játékára, tendenciáira következtetni.

GL,
      L.