[FR] NL2 mr-re T9s SB

• zomeka
      zomeka
      Bronz
      Regisztrált: 2012.02.23, Hozzászólások: 136
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.02(BB) Replayer
      Hero ($2.26)
      BB ($1)
      UTG ($1.93)
      UTG+1 ($2.34)
      UTG+2 ($2.68)
      MP1 ($3.12)
      CO ($2)
      BTN ($1.97)

Dealt to Hero 9:heart: T:heart:

fold, fold, fold, fold, fold, BTN raises to $0.04, fold, BB calls $0.02

Egyik kérdés:
      Azt olvastam egy cikkben, hogy ha MinRaise-t kapok (ami hiba) egy limpemre vagy emelésemre akkor azt bármikor megadhatom amivel beszálltam.
      De mi van akkor ha előttem történt a MinRaise és nem utánam, úgy mint itt is? Akkor limpként kezelem? Mert ugye a fenti példakéznél egy emelésre a táblázat szerint dobnom kellene, de limpre overlimpelhetek.

Másik kérdés:
      -BSS mekkora stack elérésétől érdemes otthagyni az asztalt ha nyerek? 150-200bb?
      -És mekkora stacknél érdemes utána tölteni a pénzem ha vesztek? 80bb? Vagy már 92bb-nél is? Vagy Auto rebuy bejelölve?
      (Cikk írta: "Mint jó játékosnak mindig legalább teljes beülővel kell ülnöm." Vagy ha vesztek 1bb-ét (limp), már akkor is egyből utána kell tölteni?)
  • 1 válasz
    • Zol19
      Zol19
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.27, Hozzászólások: 10.900
      Szia!

BSS-nél nincs olyan, hogy valamekkora stacknél el kell hagyni az asztalt.
      Amíg jó az asztal, addig érdemes maradni, persze ha nagyon kényelmetlen 200bb fölötti stackkel játszani, akkor ki lehet ülni.

Az auto-rebuyt ajánlott bekapcsolni, hogy ne kelljen ezzel foglalkoznod játék közben.

Egy minraise-t nem érdemes limpként kezelni, mert valamennyi erőt azért mutat az ellenfél vele, de mivel nagyon jó oddsot kapunk, ezért a jobban játszható lapjainkkal érdemes megadni.
      Itt például teljesen jó a call.

GL!