[SH] Nl10 TT [ 2013.02.10 ]

• Kuki899
      Kuki899
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.10, Hozzászólások: 4
      CO:
      28/19/2.6/108
      Vpip/Pfr/3bet/hand

WTSD: 21
      W$SD:33

Elmondom a gondolatmenetemet is, és akkor ezt is lehet elemezni, illetve bele lehet kötni :D . Biztos van amire nem gondolok, vagy amit hülyén látok. Azért 3betelek pre, mert elég jó kezem van, és oop leszek, így legalább nálam lesz a kezdeményezés, bár azt se bánnám ha már pre dobna. Flop az egész jó nekem, overpár + FD, bára FD nem valami erős. Flopon és turnon értékért betelek, adhatják a sima overcardok és az overcardok FD-val , igazából ilyen alacsony pocketeket nem tennék a rangebe, tehát nem hiszem , hogy setje lenne, vagy két pár , vagy ilyesmi. Eleve ezekkel emelnie kéne legkésőbb turnön. Riveren egy 7-essel sora lehet, de viszonylag értelmes játékosnak tűnt nekem, illetve kevésbé hülyének, nem hiszem, hogy 3bet potban sok 7-es van a rangebe. Igazából itt amire én tettem azok a overcardok FD-val, vagy kész flush. Riveren ugye pushol. Van-e itt értelme callozni? Mivel FD-ra tettem, lehet, hogy így próbál dobatni? Vagy megpróbál eljátszani egy sort? Mivel játszhat így? 25%oddsom van a callra, ha jól számoltam. Szerintem ez nagyon vékonyan lesz pluszos, ha egyáltalán pluszos. Az is lehet, hogy ez sima dobás, csak én gondolom túl a dolgokat. Előre is köszönöm az elemzéseket.

Known Players:
      MP3: $11,15 - 112 bb
      CO: $12,87 - 129 bb
      BU: $10,97 - 110 bb
      SB: $10,75 - 108 bb
      BB: $5,17 - 52 bb

0,05/0,10 No Limit Hold'em (5 Handed)
      Hand recorder for this hand:PokerStrategy.com SideKick 1.1.208.4

Preflop: Hero is SB with T:spade: , T:diamond:
      Hero posts small blind ($0,05), BB posts big blind ($0,10), MP3 folds, CO raises for $0,30, BU folds, Hero 3-bets $0,95, BB folds, CO calls

Flop: ($2,10 - 21 bb) 9:spade: , 8:spade: , 5:spade: (2 Players)
      Hero bets $1,20, CO calls

Turn: ($4,50 - 45 bb) 4:diamond: (2 Players)
      Hero bets $3, CO calls

River: ($10,50 - 105 bb) 6:diamond: (2 Players)
      Hero checks, CO bets $7,67, Hero ????
  • 1 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Szia,

Nice hand, külön dícséretes, hogy leírod a gondolatmeneted, amit maximum egy helyen lehet picit tévesebb, de ott sem nagyon...

[B] Preflop [/b]
      Azt írod, hogy nem bánnád ha ellenfeled dobna, mert postflop nem szívesen játszol OOP

Első körben egy CO openraise ranget érdemes megnézni, ugyanúgy ahogy UTG-t sem 3betelünk TT-vel sehonnan kb. ha alacsony az openraise range, ugyanúgy CO-t sem feltétlenül kell, ha keveset nyit és sokat dobál 3betre, mert -> amivel be fog callozni az csak jobb lesz és izolálod Magad, innentől meg jobb egy kevésbé használható lapot blöffbe fordítani Axs, Kxs (pl...) vagy egy suited connectort, ezt már játékstílusod is válogathatja....

Szóval nálam legtöbbször csak flat micron, nem fognak kibarrelezni, tehát max egyszer lőnek ha gyengébbek, ki is fizetnek ha betalálunk és TP, overpárjuk van, etc...

Postflop
      Tetszik nagyon a gondolatod, reálisan csak flop flush (ami szerintem ilyen spotban kevésszer lesz nála) és néha egy egy slowplayelt overpár -el pl KxK AxA verhet... de ezeket sem biztos hogy képes bepusholni riveren szóval inkább ilyen A:sQ, A:sK etc a value range, 7x szerintem nagyon ritkán lesz Nála...

Na most riveren ugye olyan dolgokon múlik, amik szűkíthetik a ranget, fold to flop cbet, turn cbet, river fold to cbet, bet vs missed cbet, AFQ ilyesmi, ezek segíthetnek...

De valójában valószínűleg én is calloznék : ) annyi egy lapos FD lehet nála és kétlem, hogy AA-val beteszi, és nem sok 7x van a rangeben...

Ha nagyon passzív -> alcsony AFQ, akkor hibás a call, mert hiába szűk a value range, nem lesz blöff range : ( (amit vernél)

Gl,
      L.