Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL25 ATo Bvb

• wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Party, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

UTG: $25.67 (102.7 bb)
      CO: $33.53 (134.1 bb)
      BTN: $25 (100 bb)
      SB: $48.40 (193.6 bb)
      MP: $16.42 (65.7 bb)
      Hero (BB): $25 (100 bb)

Preflop: Hero is BB with T A
      4 folds, SB raises to $0.75, Hero calls $0.50

Flop: ($1.50) Q J 6 (2 players)
      SB bets $1.07, Hero calls $1.07

Turn: ($3.64) K (2 players)
      SB bets $2.75, Hero raises to $8.25, SB calls $5.50

River: ($20.14) J (2 players)
      SB checks, Hero checks

Results:
      $20.14 pot ($1 rake)
      Final Board: Q J 6 K J
      SB showed K Q and lost (-$10.07 net)
      Hero showed T A and won $19.14 ($9.07 net)

SB reg 22/18/9,4 Fto3B:100, cB:32/25, eddig turn 2/5 ch/R-elt, AFQ:29/29/31, AF:3,25/1,33/1,6,

25% az SB R1st-je

Úgy gondoltam ilyen játékos ellen hatalmas edge-em lesz IP, ATo pedig túl jó lap a blöffbe fordításhoz. Flop meg lehet adni így, hogy alig cbetel? 2cB után biztosan lapra tettem. Riveren nem mertem betolni. Úgy gondoltam túl sok set és 2 pár lehet a range-ében aminek segített a river. Kellett volna a Push? Ha legalább a Q duplázódik, akkor inkább betoltam volna, mert lehet nála jó pár Qx :spade: , talán Kx :spade: . Ha a river Q vagy K ott be lehetett volna tolna?
  • 2 válasz
    • zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.24, Hozzászólások: 1.713
      Sztem jo a flop call, mert ha eros a range akkor Ip nagy az impliedod, bar csak 3 tiszta outod van, de siman lehet, h pikk turnon is viheted a potot, v ingyen lapot kapsz.

Amikor turnon just calloz akkor inkabb tennem 2 parra, vagy par+drawra, de szettre nem igazan. Sztem azzal azert betolja. Turnon nagyobbat emelnek.

Riveren en betolnam igy utolag atgondolva, de jatek kozben lehet h elcsekkelnem. Ha turnon beteszi a szettjeit akkor igazabol QJ/KJ fullosodott. Azert tennem be mert altalaban eleg hitetlennek erzem a regeket BvB, es azert a te turn raised lehetne semi bluff drawval is, ami pedig riverre nem egeszul ki, igy a bluff catchereivel kinyoghet egy callt, foleg ha a turn raise kicsit nagyobb, mert akkor riveren is jobb oddsokat kapna.
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Azért az a 25% SB R1st nem olyan sok, szóval én inkább blöffbe fordítanám már az ATo-t. De végül is a call se hiba, ha ennyire keveset cbetel.
      Viszont pont az alacsony cbet miatt nem tetszik a flop call, hiszen csupán 3 tiszta out-od van.
      Turnön mindenképpen nagyobbat emelnék és river meg push.
      Szerintem szettel nem csak megadna a turnön, de még ha bele is veszek néhányat, akkor is lehet nála még AA, AK, KQ a fullokon kívül, amivel megadhat.