[SH] Nl10 QQ 3bet potban vs river potbet[13.02.14.]

• anobis
      anobis
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.22, Hozzászólások: 482
      $0.05/$0.10 No Limit Holdem
      6 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG ($10.53) 105bb
      UTG+1 ($10.86) 109bb
      CO ($14.67) 147bb
      Hero (BTN) ($10.54) 105bb
      SB ($3.13) 31bb
      BB ($20.40) 204bb

Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Hero is BTN Q:heart: Q:club:
      UTG calls $0.10, 2 folds, Hero raises to $0.50, 1 fold, BB raises to $1.65, UTG folds, Hero calls $1.15

Flop: 2:heart: 3:club: K:spade: ($3.45, 2 players)
      BB checks, Hero checks

Turn: 8:club: ($3.45, 2 players)
      BB checks, Hero checks

River: 6:diamond: ($3.45, 2 players)
      BB bets $3.45, Hero???

-Riveren lehet "herocallolni"?
      -Flopon vagy turnön betelni kellett volna?

Villain:
  • 6 válasz
    • Cyby007
      Cyby007
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.16, Hozzászólások: 1.013
      szia

nálam QQ vakharcba pre berakom

Én turnon betelném félpotot h 99-JJig adják+ a FD fizessenek kcisit és akkor lesz egyingyen rivered is igy.
    • anobis
      anobis
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.22, Hozzászólások: 482
      Szia!

Az ilyen szitukat én nem szoktam vakharcnak tekinteni,mert végülis nem firts in emeltem,hanem izoláltam. Vakharcban nekem is std.
    • betacska
      betacska
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.28, Hozzászólások: 182
      Szia!
      67% cbettel szerintem pl AK-t betelne, legalább turnon védelemből. Nem egy agró 3betelő, így kis poketeket kizárnám, nem hiszem h azzal emelne pre. Valahogy semmi értelmét nem látom a linenak. Nem nagyon rep.-el semmit.
      Pre 4bet/broke nálam, de ha így, akkor turnon 1/2 pot körül bet/foldolnék.
      Riveren talán belefér a call (legalább megy a note... :) ). Villain bet size-át sem értem... furcsa...
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Hát, így, hogy ennyire kevés a postflop infó inkább 4bet/calloznék pre, de nem túl happy...főleg, hogy nem 3betel sokat

Ahogy alakult én szerintem a turnön nyomnék egy fél pot betet és river checkre játszanék egy ilyen 99-JJ ellen, Kx 2 check után nem lesz sok a rangeben...

A river vbet neccesebb, így elsőre inkább checkelnék, de a magas WTSD (nem nagy minta mondjuk) + 2nd pár gyanús line miatt mindenképpen meggondolandó egy kisebb vbet a riveren (ha callozza a betünket a turnön)

Így játszva én nem hiszem, hogy ezt a river potot megadnám.
    • S70B56
      S70B56
      Bronz
      Regisztrált: 2011.05.03, Hozzászólások: 1.360
      Üdv

Ez szerintem sem vakharc, vill 5 bb-s izónkat 3b eli BB ről (vakokból egyébként a kis minta alapján szépen dobálgat), szerintem nem őrült meg. Flopot Cb-eli AK KQ (KJ nem tudom mennyire lesz nála, gyengébb K sztem nem lesz, 5bbs izóra szerintem nem lesz blöff range), AA, és ha esetleg air ez a flop annak is nagyon jó. Szóval a chk el lesznek nála TT-QQ, és nuts, KK, kisebb pp vel szerintem nem potolja rivert...paranoiás vagyok igen :D
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Sziasztok,

Köszi az elemzéseket. Szép hand.

kis minta, de azért ilyen szituban be lehet tenni QQ-t, tekintheti vakharcnak, izolálásra egyesek elég szélesen visszajátszanak, szóval nem feltétlenül lesz nuts plusz a fisht is lehet be akarja csábítani nagy pockettel...
      turnon jó a bet, itt általában gyengébb SD értéke van (és nagyon ritkán nuts, de azzal nem hiszem, hogy kétszer csekkel és extra ritkán valami air amit feladott (és blöfföl riveren, mivel két csekk után nálunk sem lesz sokszor Kx..)
      riveren callozom a potbetet 33%ban elegek leszünk itt szerintem... Bár valóban a potbetsize necces... De annyira gyengének tűnünk...

GL,
      L.