[SH] nl50 AJs

• wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.040
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($62.96)
      Hero ($50.99)
      UTG ($51.75)
      UTG+1 ($54.10)
      CO ($48.51)
      BTN ($50)

Dealt to Hero J:spade: A:spade:

fold, UTG+1 raises to $1, fold, BTN calls $1, fold, Hero raises to $5, UTG+1 calls $4, fold

FLOP ($11.25) A:diamond: Q:diamond: 9:spade:

Hero checks, UTG+1 bets $7.12, Hero calls $7.12

TURN ($25.49) A:diamond: Q:diamond: 9:spade: 5:diamond:

Hero checks, UTG+1 bets $16.14, Hero calls $16.14

RIVER ($57.77) A:diamond: Q:diamond: 9:spade: 5:diamond: 5:club:

Hero checks, UTG+1 checks

mp 262 hand 29/21 innen hív 22% 20% fold to 3bet 20% 4bet 60%3bcall (5alkalom)

af 3,9
      wtsd 32
  • 3 válasz
    • bisovic
      bisovic
      Bronz
      Regisztrált: 2011.08.04, Hozzászólások: 8.190
      Szia!

Van valami read róla, hogy így játszottad? Amíg nincs bet,bet, c/f a játékom.

Igazából lehet nála ilyen foldto3bettel gyengébb Ax és még Qx is, szóval van itt érték, meg gondolom valueból 3beteltél és flopon meg passzolsz, mert azt gondolod nincs gyengébb kéz, ami megadjon?
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.040
      Eredeti hozzászólás: bisovic
      valueból 3beteltél és flopon meg passzolsz, mert azt gondolod nincs gyengébb kéz, ami megadjon?
      jogos a kérdés

itt valahogy úgy gondolkodtam hogy ezt a flopot airrel is feladnám mert nincs turn amin bareleznék

asszem btn volt egy kicsit CS és így hogy utg callozott kicsit beparáztam hogy rosszabb nem igen ad meg viszont belekezdhet egy bluffbe

btn ellen valszeg nálam is bet bet c/f
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wilmots83
      Eredeti hozzászólás: bisovic
      valueból 3beteltél és flopon meg passzolsz, mert azt gondolod nincs gyengébb kéz, ami megadjon?
      jogos a kérdés

itt valahogy úgy gondolkodtam hogy ezt a flopot airrel is feladnám mert nincs turn amin bareleznék

asszem btn volt egy kicsit CS és így hogy utg callozott kicsit beparáztam hogy rosszabb nem igen ad meg viszont belekezdhet egy bluffbe

btn ellen valszeg nálam is bet bet c/f
      Szia!

Ha értékért ment a 3bet akkor én is a bet-bet-ch/F játékot preferálom, bár itt azért elég kevés hand van róla ahhoz, hogy tudjuk innen is lazán megadna. Így viszont én nem fordítanám blöffbe PF a lapot, hanem csak megadnék, arra nagyon jó kis lap.
      Flop ch után ok így.