[SH] Szomorú ennyire rossz a játékom?

• djsaffy
      djsaffy
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.08, Hozzászólások: 212
      Ongame Network $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2105031
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

MP: $27.12
      CO: $11.65
      Hero (BTN): $13.87
      SB: $9.90
      BB: $5.94
      UTG: $9.71

Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with 7 :heart: 5 :heart:
      UTG raises to $0.30, 2 folds, Hero calls $0.30, 2 folds

Flop: ($0.75) 6 :club: 4 :heart: T :heart: (2 players)
      UTG bets $0.45, Hero raises to $1.25, UTG calls $0.80

Turn: ($3.25) Q :heart: (2 players)
      UTG checks, Hero bets $2, UTG calls $2

River: ($7.25) J :club: (2 players)
      UTG bets $5, Hero calls $5

Final Pot: $17.25
      Hero mucks 7 :heart: 5 :heart:
      UTG shows A :heart: 9 :heart: (FLUSH ACE)
      UTG wins $16.10
      (Rake: $1.15)
  • 4 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.144
      Szia djsaffy,

Először is: Légy üdvözölve a kéz elemző fórumon! Nem láttalak eddig itt, ezért gondolom első leosztásaid egyike ;) Remélem, jól fogod érezni Magad itt nálunk.

Abban biztos vagyok, hogy ha rendszeresen használod a kézelemzőt, akkor minőségi fejlődés lesz a játékodban!

Handre térve
      érdemes minden információt közölni ami az adott pillanatban rendelkezésedre állt (read/statok)

Preflop
      alap esetben UTG ellen egy 75s szerű lap információ nélkül nem fog jól teljesíteni, maximum akkor ha multiway potra készülsz fel, tehát szigorúan részesedést figyelembe véve nem tudsz megadni azaz preflop fold : (

Postflop
      lehet raisel is játszani, és lehet callozni is, ez is múlhatna ellenfeled, balanszálásodon, játékstílus..
      turn std, river necces, információ nélkül nehéz okosat mondani, de mivel micron vagyunk és csinálnak hülyeségeket ezért szetteket, két párokat, néha AKt is beletenném így meg már megvagy... És mehet a calll... Micron ennyi infóból nagyon nehéz flusth dobni

Nyilván ha nagy mintán soha nem emel ilyesmi, akkor nem jó....

GL,
      L.
    • Cyby007
      Cyby007
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.16, Hozzászólások: 1.013
      szia,sztem ez sima cooler,nem kell rajta anynit rágodni,max a utg statjai kérdésesek h miért adtál meg?
      Passziv arc,cagy sokat cbetel.

Posrt én is igy játszottam volna flop raise turn vbet,river meg call
    • djsaffy
      djsaffy
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.08, Hozzászólások: 212
      Köszönöm a válaszokat :)
      így utólag már biztos h jobb lett volna pre dobni :/
      15/15 statja volt de nagyon kevés hand alatt én egyébként valami AQ+ JJ+ lapra tettem gondolván erre 15/15 re bár énse éreztem magam biztonságban amikor riveren leadelt ezért nemis toltam vissza azért a maradék 2 dolcsiért xD tanulság a következő... játszunk feszesebben :megusta:
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.144
      @djsaffy: Jól tetted, hogy nem toltad vissza. Pre meg megbeszéltük! :f_thumbsup: és szívesen.

@Cyb: szerinted mi az amivel így játszik a villian és blöff a riveren?
      Ha meg value, akkor mi?

Raiseled UTG-t flopon, akkor mi ellen fog bekerülni?

Persze lehet coolerezni mindig aztán bukni...

btw: Stílusodból arra következtetek, hogy valami gondod az elemzéseimmel? Nyugodtan van kritika meg visszajelzések topic, vagy jöhet nekem is privátba, bárhova, szívesen fogadom... Biztos nem vagyok tökéletes, és hibázom is, biztos vagyok ebben.

Viszont megpróbálom egyre jobban végezni ezt a kötelességemet is, pl szerintem jelentősen felgyorsultak az elemzések.

Ne érts félre szeretem ha konstruktív hozzászólások érkeznek de az utóbbi időben nem így érzem, lásd :

Nl10 KQs fishy ellen [13.02.13.]

Ha van valami gond, tényleg beszéljük meg, vagy tudjam:) és ne így szurkálva...