Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[FR] Nl25 BT JJ 130217

• Scippp
      Scippp
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.06, Hozzászólások: 596
      Poker Stars, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 5 Players

MP: $23.13 (92.5 bb)
      CO: $25 (100 bb)
      Hero (BTN): $25.70 (102.8 bb)
      SB: $27.88 (111.5 bb)
      BB: $25 (100 bb)

Preflop: Hero is BTN with J J
      2 folds, Hero raises to $0.75, SB folds, BB raises to $2.25, Hero calls $1.50

Flop: ($4.60) 2 7 4 (2 players)
      BB bets $2.75, Hero calls $2.75

Turn: ($10.10) 6 (2 players)
      BB bets $5.25, Hero raises to $20.70 and is all-in, BB folds

BB 23/19, 3b: 5.9, 3b(BB): 2/15, Fto4b: na, Af: 2.1, F Agg%: 49, T Agg%: 50, R Agg%: 23, FCB: 88, TCB: 83, WtSD: 26, W$SD: 44, WWSF: 57, h: 238

Mivel flop és turn is nagyon széles skálával cbetel, így a f call t raise mellett döntöttem. Azt hiszem A,K,Q és turnön is ugyanígy játszom, hisz előbbiekre blöffölhet, utóbbival pedig sok húzója alakulhat ki. Mennyire jó ez az elgondolás? Már flopon érdemesebb visszaemelni?
  • 2 válasz
    • zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.24, Hozzászólások: 1.713
      Hali

Sztem az ok, h ezen a turnön betolod.

Az érdekes, h A K Q lapokra is betolnád mert blöffre teszed villaint...
      hát ha éppen blöfföl, akkor azt JJ-vel vered showdwnban is, úh nem kell blöffbe fordítanod hozzá...

Nekem az, h A K Q turnön visszatolod rá mondjuk egy ilyen 9 :heart: T :heart: szerű félblöff lappal inkább tetszene, ami javulatlanul nem fog showdownt nyerni, viszont sokat dobhat, de ha megad akkor is van equityd.

megj: bár sokat cbetel (felteszem 3bet potban is), de ha ez sh akkor a 6% 3bet skála nem durván sok, az elég erős range. persze tudom kevés a hand, de az eddigiek alapján, szal a magas lapok ezt a ranget segíthetik.
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      Szia!

Amit kevésbé értek, hogy ha beteszed itt alacsony boardon, akkor miért nem pakoljuk be prelfop. JJ nem tartozik a könnyen játszható kezek közé. Persze nem mondom, hogy rossz a call, mert poziban vagyunk, de sokszor nem fog ilyen kényelmes flop feljönni.

A magas cbet értékekre tekintettel tetszik a line. Ha riveren is sokat betelne, akkor hagynám hadd beteljen ha akar.

üdv: IF