[SH] AQ flop top2 vs set? (2013.02.17)

• deadlift85
      deadlift85
      Bronz
      Regisztrált: 2012.04.13, Hozzászólások: 564
      Sziasztok!

Ellen érdekes playa.

28/14/4 6k hand
      fold2cbet 65% (200)
      raise cbet 10% (200)
      WTSD 25%
      WONSD 54%

AFQ 40-40-27

A jellemzése:
      Pre flop AJ+ open all in 200bb-n is,de a párokat meg limp/call-ozza
      3bet AQ+ JJ+ és beteg mérettel mindig (30-40bb) ha nem ez a méret akkor blöff 100%, így pre flop nincs is baj vele :)

Post flop viszont kész nutsal mindig all in megy mindegy mi a szitu,blöffből soha.

Mivel itt csak raiselt flopon ezért egy K magas FD-re és a 33-ra tettem.
      Minden mással ezen a flopon call vagy fold nála.

Mi legyen itt a terv?
      Én arra gondoltam,hogy flop call és turn ha esik a szín,akkor Check/ fold,ha nem akkor berakom,bízva abban,hogy csak nem az az 1 kombó van nála,ami ver.

szerintetek?

Inkább beteljük ezt a turn-t hátha van FE?

PokerStars - €0.02 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

CO: €2.10
      BTN: €2.74
      SB: €2.19
      BB: €2.04
      UTG: €2.18
      Hero (MP): €2.63

SB posts SB €0.01, BB posts BB €0.02

Pre Flop: (pot: €0.03) Hero has Q:spade: A:spade:

fold, Hero raises to €0.08, fold, BTN calls €0.08, fold, fold

Flop: (€0.19, 2 players) Q:diamond: A:diamond: 3:heart:
      Hero bets €0.14, BTN raises to €0.46, Hero calls €0.32

Turn: (€1.11, 2 players) 9:heart:
      Hero checks, BTN bets €1.34, Hero raises to €2.09 and is all-in, BTN calls €0.75

River: (€5.29, 2 players) T:club:
  • 5 válasz
    • maksagery
      maksagery
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.13, Hozzászólások: 5.524
      Szia!

Inkább tegyük be a flopon. Nem szeretnék én itt turnön egy csomó lapot látni.
    • Sziszkok0313
      Sziszkok0313
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.10, Hozzászólások: 1.205
      Flopon be kell tenni.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Szia,

Mennyi readed van :)

Szóval tudjuk, hogy postflop soha nem lesz AA, QQ-ja mert mindig 3beteli őket 40bb-re...

Tudjuk hogy soha nem lesz 33-ja, mert mindig insta pusholja postflop... És nem nagyon lesz rosszabb két párja sem...

Tudjuk, hogy vagy blöfföl itt vagy FD-je van... Nekem egy ilyen range ellen, hogy igazából TUDJUK mije van, nagyon tetszik a lined... Pontosan tudjuk a kézskáláját, használjuk ki és játszunk optimálisan ellene...
      (a baj hogy a blöfföt flop brokera dobja, lehet FD-t is, bár azt valószínűleg nem, kérdés még, hogy pure blöff lehet-e Nála vagy csak FD, és hogy turnon folytatja-e FD-vel vagy pure blöffel, mert ha egyikkel sem, akkor jobb a flop broke)

A kérdés már csak annyi, hogy mennyire jók a readjeid:)

WP!
      L.
    • deadlift85
      deadlift85
      Bronz
      Regisztrált: 2012.04.13, Hozzászólások: 564
      Eredeti hozzászólás: LorD231984
      Szia,

Mennyi readed van :)

Szóval tudjuk, hogy postflop soha nem lesz AA, QQ-ja mert mindig 3beteli őket 40bb-re...

Tudjuk hogy soha nem lesz 33-ja, mert mindig insta pusholja postflop... És nem nagyon lesz rosszabb két párja sem...

Tudjuk, hogy vagy blöfföl itt vagy FD-je van... Nekem egy ilyen range ellen, hogy igazából TUDJUK mije van, nagyon tetszik a lined... Pontosan tudjuk a kézskáláját, használjuk ki és játszunk optimálisan ellene...
      (a baj hogy a blöfföt flop brokera dobja, lehet FD-t is, bár azt valószínűleg nem, kérdés még, hogy pure blöff lehet-e Nála vagy csak FD, és hogy turnon folytatja-e FD-vel vagy pure blöffel, mert ha egyikkel sem, akkor jobb a flop broke)

A kérdés már csak annyi, hogy mennyire jók a readjeid:)

WP!
      L.
      Annyiban volt hibás a read,hogy a bottom set neki nem nuts flopon. :(

Visszanéztem egy pár handet és az 55-öt sem tolta be a flopon csak emelt,mert a board 258 volt...ha 88 lenne nála,akkor nem nézne semmit csak all in és majd biztos rengeteg rosszabb kifizeti :)
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      : (
      Mindenesetre ha széles blöff range van, akkor jó a flop call és folytatja turnon... Readekre meg jobban figyeljünk oda.

GL