[SH] nl50 AK 3Bet Pot

• vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      Sziasztok!

villain: 27/19/ 50 hand / igazából nem tudom fishy-e vagy mi

Ezen a floppon nem számitok dobásra kb semmilyen broadway lapoktól. Ugye azok vagy A magas kezek amivel egyet MIN calloz, vagy a JQ, JK, QK, QJ, amik GS-ok vagy OESD. Jobbakról nem is beszélve.

Tehát ha cbetelek, ezekkel calloz, blank turnon pedig legtöbbször lefloatol. Tehát Ti inkább cbet/barell mellett vagytok? Vagy cbet, ch/fold?

Hogy tetszik a ch/call? Ezzel azt jelzem van valamim, ami lehet monster de közepes erös kéz is, viszont nyilván kétszer is meggondolja, hogy blöfföljön-e tovább. Mert a cbetem az bármi lehet, igy viszont valamim tuti van. Jól is gondoltam, turnon lassitott, viszont a river az szörnyü.

Szóval hogyan játszanátok? Mit gondoltok az én line-omról?

Poker Stars, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $59.31 (118.6 bb)
      BB: $52.67 (105.3 bb)
      UTG: $50.75 (101.5 bb)
      MP: $88.91 (177.8 bb)
      CO: $51.73 (103.5 bb)
      BTN: $53.63 (107.3 bb)

Preflop: Hero is SB with K A
      3 folds, BTN raises to $1, Hero raises to $4, BB folds, BTN calls $3

Flop: ($8.50) T 9 2 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $4.50, Hero calls $4.50

Turn: ($17.50) 3 (2 players)
      Hero checks, BTN checks

River: ($17.50) J (2 players)
      Hero checks, BTN bets $12.50, Hero folds
  • 3 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Fishy ellen ch/F-on lennék. Reg ellen pedig 2utca barrel is elférhet szerintem, ha feszesebbnek tűnik.

Soha semmivel nem mennék ch/C-ra (hacsak nem annyira agro, hogy ugrik minden gyengeségre, mert akkor value ezt játszanám). Még TT-vel is cbeten lennék, így nekem nem tetszik. Semmi infónk nem lesz a kezéről, Ő viszont + infohoz jut és tökéletesen tud játszani ellened (pontosítok: tudna játszani :D )
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Én itt simán cbet/foldolok a flopon, ha pedig megad, akkor a turn laptól függően játszok tovább. Ezen a turnön pl. csak simán feladnám ismeretlen ellen.
      Mivel semmit nem tudunk róla, ezért a ch/c egyáltalán nem tetszik, hiszen ezzel a tervvel ugye minimum két utcát kellene ch/c-ozni egy olyan ellenfél ellen, akinek a range-éről és játékáról gőzünk sincs. A flop ch/c és utána ch/F játéknak meg nem sok értelmét látom. A cbettel legalább megadod neki az esélyt, hogy dobjon és elvidd a kasszát, de így teljesen esélytelen és csak találattal van esélyed nyerni.
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      De ez egy olyan flop, ahol minden közepes SC (67+) meg minden broadway adni fogja a flopp cbetet, és könnyedén lefloatolhat.

Egyáltalán nem biztos, hogy 2x betelni fog a flopp ch/callom után, mint ahogy most sem tette meg.

Blank riveren meg tudunk blöffcatchelni, mert turn ch/után nem fog 9x vbetelni.

Villain fejében azt akartam elültetni, hogy van valamim, mert egy cbet, turn ch line után sokszor semmim sincs (mint ahogy most sem lenne) és talán könnyebben blöfflne turnon. Igy meg reméltem megkapom a checket, csak rossz volt a river.