[SH] nl50 AK 3 barell

• vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      Sziasztok!

villain: 24/21/3B 10%/ FTCB 0%(2)/ WTSD 17%/ WonSD 38%/ 350 hand

Megérheti a kicsi WTSD miatt belemnni egy utca barellbe? Sok jó OC is eshet amit vagy blöffölök vagy vbetelek. (:diamond: A nélkül, nyilván csak feladnám)

Alapból a flush rivereket is blöfföltem volna, de itt a sor is esett és egy bettel nagyon polarizálnám magam. 4x kb nincs a rangemben tehát szinte csak flusht reppelek, mert settel itt egy vbet elég merész lenne, és ezért talán herocallozhat könnyebben. (egy 5settel mit tennétek riveren?)

Szóval riveren +EV lehet a 3rd barell, vagy túl egyértelmü blöff?

Poker Stars, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $50.33 (100.7 bb)
      BB: $43.75 (87.5 bb)
      Hero (UTG): $50 (100 bb)
      MP: $29.65 (59.3 bb)
      CO: $50.21 (100.4 bb)
      BTN: $19.25 (38.5 bb)

Preflop: Hero is UTG with A K
      Hero raises to $1.50, MP folds, CO calls $1.50, 3 folds

Flop: ($3.75) 6 5 2 (2 players)
      Hero bets $2.50, CO calls $2.50

Turn: ($8.75) Q (2 players)
      Hero bets $6.25, CO calls $6.25

River: ($21.25) 3 (2 players)
      Hero ?
  • 3 válasz
    • PedroRobertooo
      PedroRobertooo
      Bronz
      Regisztrált: 2011.06.13, Hozzászólások: 1.424
      Szerintem miután ezen a turnon callozott egy ekkora betet az alacsony WTSD értékével. Riveren mindig c/f-ot játszanék. Turn calling range-ben drawok pocket pair-ek esetleg vmi Qx-ek vannak. Ebből riveren néhány PP-t tudsz max eldobatni.
    • bisovic
      bisovic
      Bronz
      Regisztrált: 2011.08.04, Hozzászólások: 8.190
      Szia!

Cbet lehetne picit nagyobb ~2,8$, hogy hamarabb elhiggyék az erőt:)
      A :diamond: miatt simáncbetelnék, de, ha nem lenne itt bd fd-m, akkor csak simán feladnám, mert PP-t egy cbetre úgysem dob és Qx sok lehet nála amikor UTG ellen CO-ról calloz(JQs,KQ,AQ).

Riveren amúgy ki lehetne használni, hogy nálad az A :diamond: , mert egyrészt nála nem lehet nut flöss, másrészt alapból flöss meg szett sem nagyon lesz nála meg Qx sem nagyon :D KdQd-vel tud megadni egy river betet, szóval én betelnék 3/4 potot.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: bisovic
      Szia!

Cbet lehetne picit nagyobb ~2,8$, hogy hamarabb elhiggyék az erőt:)
      A :diamond: miatt simáncbetelnék, de, ha nem lenne itt bd fd-m, akkor csak simán feladnám, mert PP-t egy cbetre úgysem dob és Qx sok lehet nála amikor UTG ellen CO-ról calloz(JQs,KQ,AQ).

Riveren amúgy ki lehetne használni, hogy nálad az A :diamond: , mert egyrészt nála nem lehet nut flöss, másrészt alapból flöss meg szett sem nagyon lesz nála meg Qx sem nagyon :D KdQd-vel tud megadni egy river betet, szóval én betelnék 3/4 potot.
      Szia!

Egyetértek