[SH] NL100 T9o

• AceSteph
      AceSteph
      Bronz
      Regisztrált: 2010.03.31, Hozzászólások: 6.373
      Ongame Network $100.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2109793
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

UTG: $162.03
      CO: $74.52
      Hero (BTN): $104.50
      SB: $91.00
      BB: $56.58

Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with T :diamond: 9 :club:
      1 fold, CO raises to $3, Hero raises to $9, SB calls $8.50, 2 folds

Flop: ($22.00) 7 :diamond: T :spade: 9 :spade: (2 players)
      SB checks, Hero bets $16.50, SB calls $16.50

Turn: ($55.00) 6 :diamond: (2 players)
      SB bets $35.00 ?(

Csak néha fishkedek cash game-eken, úgyhogy annyira nem értek hozzá.
      Villain: 18/15/0 40 hand alatt, semmi más info nem volt róla.
      CO 80%+ban dobás 3betre azért ment ellene a pre 3bet.
      Itt mi az ő range? És hero mit csinál?
  • 2 válasz
    • lino5
      lino5
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.22, Hozzászólások: 8.935
      hali

ez az arc 40 hand alatt is feszes, tehát a range-ében kevés lesz az olyan színhúzó amivel dobni is fog egy pusra. ilyen oddsokkal ugye a call nem játszik. meg ugye nézd meg, flopon OOP minden normálisabb draw-val c/r-elnie kell, marad a 88, 89s, 78s, T8s handek amikkel végülis gondolhatja, hogy ez a line így rendben van. de ha csak a 88 van nála a pre cold call range-ből már az is elég. az tuti, hogy beteg egy line, nehéz úgy range-eket felállítani, hogy adott egy feszes villan, aki elvileg csak ilyen TT-JJ szerű handekkel callozhat így pre, adott egy normális VPIP/PFR arány, amiből következtetnék, hogy tisztában van pl az equity fogalmával és hogy nem érdemes postflop OOP callozgatnia draw-val és akkor ezt még megfejeli egy turn donkkal. ez egy idióta line, nem passzol ez az egész, nem tudom, hogy egyáltalán láttam-e már ilyen line-t életemben, így nehéz feltételezni bármit is, egyszerűen csak van 2 párod mikor kintvan az 1 lapos sor, van egy nagy donkbet ami miatt csak a push vagy a fold játszik, én itt a foldot választanám egyszerűen
    • AceSteph
      AceSteph
      Bronz
      Regisztrált: 2010.03.31, Hozzászólások: 6.373
      Köszi szépen lino! Sajna én mikor teljesen értelmetlen line-okat látok sűrűbben mesélem be magamnak, hogy biztos blöfföl, mert az én rangem olyan jó overpárosnak is tűnhet, és hogy azt itt nekem dobnom kell ezen a turnön (mert ugye akkor top 2 párt is dobnom kellett volna hivatalosan), tehát akkor tök sok mindennek blöffölhet. De amikkel félblöffölhetne, sűrűn raiselnie kéne oop, mint írtad is.

Így csodálkozásom közepette rápusholtam, és mutatott egy 77-et :facepalm: :facepalm: . Azt hittem lefordulok a székről...