[SH] Nl10 A2s CO

• pman75
      pman75
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.27, Hozzászólások: 171
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($10.04)
      BB ($3.46)
      UTG ($5.56)
      Hero ($10)
      CO ($2.71)
      BTN ($10)

Dealt to Hero 2:spade: A:spade:

fold, Hero raises to $0.30, fold, fold, SB calls $0.25, fold

FLOP ($0.70) 2:heart: 9:spade: 2:diamond:

SB checks, Hero bets $0.40, SB calls $0.40

TURN ($1.50) 2:heart: 9:spade: 2:diamond: K:diamond:

SB checks, Hero bets $1, SB calls $1

RIVER ($3.50) 2:heart: 9:spade: 2:diamond: K:diamond: 4:heart:

SB bets $3.50, Hero?

Villain-ről nem volt statom, kb 5 leosztás óta ültünk egy asztalnál.

Üdv, az lenne a kérdésem, hogy riveren mi lenne a leginkább kifizetődő lépés?
  • 7 válasz
    • Viksy
      Viksy
      Arany
      Regisztrált: 2009.05.26, Hozzászólások: 2.843
      Szia!

Én AI tenném.

Ez a pot donk op értelmetlen és nem tudok elképzelni a kezébe jobb kezet (KK, 99, 44)nem így játszana. Viszont Kx, Ax, 9T stb lehet nála...

Üdv: V
    • S70B56
      S70B56
      Bronz
      Regisztrált: 2011.05.03, Hozzászólások: 1.360
      Szia

Riveren ki time bankolni, PTR ben megnézni, ha szép nagy vesztő (tehát fish) akkor el tudom képzelni h ezt játsza AA AK KQ K9, és broke, ha nyerő, BE, enyhe vesztő akkor ez sztem fold.

Egyébként szerintem eléggé value szagú a line, mert ha blöffölni szeretett volna x/r elhetne flopon turnon (kb ugyanazt adja elő mint ezzel csak olcsóbb) draw sosem volt kint....
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Sziasztok,

Légy üdvözölve a kézelemzőben pman75! Ha jól látom első postold leosztásod ez;) ! Remélem, jól fogod érezni Magad mi nálunk és még sok leosztásodat elemezhetjük.

Abban, pedig biztos vagyok, hogy ha rendszeresen használod a kézelmezőt, akkor minőségi ugrás fog keletkezni a játékodban!

Handre térve
      Hmm... Kicsit talán mindkettő line túlzás... Marci Te mindig rémeket látsz... :D

Az a gond, hogy ha megnézzük reálisan KK nem lehet ellenfélnél, 2x-ek megint nem maximum A2 amikkel splitelünk és marad 3db kombó 99, 44 nem juthat riverig, tehát ha reggel állunk szembe akkor van 3 kombó 99 azaz jobbja mint mienk és A2s necces, mert megnéztem MP-n vagyunk így kb csak 99 lehet Nála...

Az meg hogy ennyire szákítsük a handjét több infó kellene... Minimum call...

De abban igazad van, hogy maga a line nem eléggé blöffös és nagyon valueszagú...

Bármi infó sokat segítene... Abban biztos vagyok, hogy ezt dobni nem lehet ... Valószínűleg micron ismeretlen fishy line ellen pusholnám (semmiképpen nem std line ez, reg itt valószínűleg river x/r-elne vagy x/r-elne többi utcán)...

Gl,
      L.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Mindig kihagyok valamit:

FIshek meg jóval szélesebbek mindig mint regek és tonna 2x lehet ott Nála valueból játszhat túl gyengébbet is...
    • pman75
      pman75
      Bronz
      Üdv, köszönöm az elemzéseket. Korábban postoltam én handeket, magasabb limiten, de egy időre külföldi elfoglaltságok miatt háttérbe szorult a póker. Most újra van egy kis időm beleásni magam a játék szépségeibe. :-)

hand-re visszatérve:
      igen, az volt a fő gond, hogy tényleg semmi infóm nem volt. Nem nagyon tudtam erős handet adni a kezébe, mert gondoltam fullal turn-ig visszahívott volna. Valami erősebb Kx-re tette, így rá is toltam. Aztán mutatott egy 99-et. úgy hogy szép volt a read, grat!

Persze kb 20-30 leosztás múlva már más lett volna a szitu, amikor beállt, hogy az AF-je 0.3 :facepalm:
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      AFQ-t nézzed, picit többet mutat és 20 hand alatt sajnos nem nagyon állnak be ezek a statok : ( Ilyenkor egy-egy elcsípett mutatás jóval többet érhet! (monsterrel hogy játszott, mennyire szélesen calldownol, és a többi)

Sajnos a readem nem volt túl jó:D mert én betettem volna, mivel annyira szűk az érték skálája:) de hát micron sajnos mindig az az 1-3 kombó van, amit reppelnek, ezt elfelejtem sokszor:)

Offtopic:
      Mindenesetre örülök, hogy újra köreinkben tarthatunk;)

Gl a játékhoz és, kívánom, hogy az újrakezdés időszakában egy hatalmas upswinggel sikerüljön indulni! :f_thumbsup:
      LorD
    • pman75
      pman75
      Bronz
      Köszönöm! Úgy legyen! :-)