[SH] NL50 ATs (2)

• Kopaszmatyo
      Kopaszmatyo
      Bronz
      Regisztrált: 2012.06.14, Hozzászólások: 164
      Villain: 26/19/8,2
      BTN steal: 39
      Fold to 3bet: 26
      4bet: 15,8
      Fold to cbet: 38; 38; 100
      Raise cbet: 24 (29); 3b potban: 25 (8)
      AF: 2,1 (3,36; 1,18; 1,5)
      AFq: 29 (37; 25; 16)
      WTSD: 32
      669 hand

Party, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

CO: $61.94 (123.9 bb)
      Hero (SB): $50 (100 bb)
      BB: $52.88 (105.8 bb)
      BTN: $50 (100 bb)
      MP: $50.25 (100.5 bb)
      UTG: $24.50 (49 bb)

Preflop: Hero is SB with T A
      3 folds, BTN raises to $1, Hero raises to $4, BB folds, BTN calls $3

Flop: ($8.50) 5 T K (2 players)
      Hero bets $4.50, BTN raises to $11.50, Hero calls $7

Turn: ($31.50) 4 (2 players)
      Hero checks, BTN checks

River: ($31.50) 9 (2 players)
      Hero ?

1.) Mi lenne a tervetek 3 utcára bontva? A statok alapján úgy tűnik, hogy flopon túl sokat aggrózik ezért nem is dobtam. Ha turnön folytatja, akkor pedig fold (kivéve újabb treff illetve A, T lapokat)? Eléggé lecsökken erre az utcára az AF és az AFq.
      2.) Riveren milyen sizet használnátok?
  • 8 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Én erősen elgondolkodnék, hogy flop után blöffcatherként használjam-e a kezemet ellene. Nem sok Kx lehet nála, nem dob cbetre, de flopon eléggé agro és sokat emeli a cbetet, viszont turn/river már nagyon passzív. Így ha turn folytatja az agressziót, javulatlanul akár ch/F-on is lehetnék. Persze nem ezen a turnon.

Riveren kicsit hívnék, mert gyengének tűnik, így megadhat Tx, Kx, QQ, JJ,. A kicsi pedig nálam fél pot alatti, kb 14$-t jelenetene. QJ azért úgy gondolom még Ő is visszatolja, talán 99 is.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Én eleve nem is 3beteltem volna ellene, mert azért AT már elég határeset hand érték 3betre.
      Flopon meg így hogy ilyen agresszív nem cbeteltem volna, hanem ch/c aztán turn újraértékelés.
      Ilyen line után meg vagy nincs nála semmi, vagy ha van valami, azt meg szerintem nem dobja semmire. Én pusholnék riveren.
    • bisovic
      bisovic
      Bronz
      Regisztrált: 2011.08.04, Hozzászólások: 8.190
      Sziasztok!

Szerintem ha itt BB egy reg, akkor preflop nem lehet mást játszani a 3beten kivül, mert sokszor sqz fog jönni, ráadásul 26%-os foldto3bet ellen bőven van érték3bet ebben a szituban.

Flopon bd fd-vel nekem is a c\c tetszik, mert könnyebben fogunk tudni c\c-zni mint pl. egy ilyen turnön.(amúgy cbetelnék)

Viszont a river push ötletét nem értem. Most vagy talált valamit és betolja vagy blöffölt flopon és dobni fog egy AI-re, viszont, ha passzolunk, akkor még blöffölhet, tehát itt a passzon kivül én nem látok jobb megoldást.

Mit gondoltok?
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      Blöffölni már ugysem fog riveren

Én betelnék 1/3 pot körül, ha valami oknál fogva igy játszott egy QT szerüséget, vagy JK, KQ-t akkor nehogy visszacheckelhesse.

Persze Kx-eket akár stackelni is lehetne egy pushal (bár jó flopp volt a slowplayhez szóval nem biztos), de a magas WTSD miatt megadhat idiótán játsozz Tx-el vagy AQ-val, szóval ezért tetszene a kisebb vbet
    • zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.24, Hozzászólások: 1.713
      Eredeti hozzászólás: pborisz
      Ilyen line után meg vagy nincs nála semmi, vagy ha van valami, azt meg szerintem nem dobja semmire. Én pusholnék riveren.
      Amit nem dob itt egy pushra azok tobbseget nem fogja betelni is? A checkel, meg meg bloffolhet is ugye. Riveren egy c/r?
    • bisovic
      bisovic
      Bronz
      Regisztrált: 2011.08.04, Hozzászólások: 8.190
      Eredeti hozzászólás: vanyas
      Blöffölni már ugysem fog riveren

Én betelnék 1/3 pot körül, ha valami oknál fogva igy játszott egy QT szerüséget, vagy JK, KQ-t akkor nehogy visszacheckelhesse.

Persze Kx-eket akár stackelni is lehetne egy pushal (bár jó flopp volt a slowplayhez szóval nem biztos), de a magas WTSD miatt megadhat idiótán játsozz Tx-el vagy AQ-val, szóval ezért tetszene a kisebb vbet
      De, ha Kx-e van szerinted chb-ol? Tx meg úgysem lesz nála, vagy, ha lesz, akkor sem fog herocallozni.
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      De Kx raisel floppon, hogy aztán visszacheckelje a turn?

Nagy WTSD miatt meg herocallozhat sok mindennel.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Én nem hinném, hogy itt riveren ez a játékos valaha is blöffölne, bár végül is a QJ-t el tudná játszani, csak nem olyannak néz ki. Én mindenképpen a bet mellett vagyok, mert még az is lehet, hogy egy Kx-et emelt a flopon és azt sem fogja betelni riveren. Meg a magas wtsd is engem inkább a bet felé visz.
      A pusht meg szintén a magas wtsd miatt gondoltam, de lehet kisebbet tényleg könnyebben megadna Kx is.