[SH] NL50 AQs.

• Kopaszmatyo
      Kopaszmatyo
      Bronz
      Regisztrált: 2012.06.14, Hozzászólások: 164
      Villain: 28/23/14,8
      BB resteal: 20
      Fold to cbet: 75 (4)
      Raise cbet: 25 (4)
      AF: 9,0
      WTSD: 23
      139 hand

Party, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $55.96 (111.9 bb)
      BTN: $63.30 (126.6 bb)
      BB: $61.45 (122.9 bb)
      CO: $56.51 (113 bb)

Preflop: Hero is SB with A Q
      2 folds, Hero raises to $1.50, BB calls $1

Flop: ($3) 5 T A (2 players)
      Hero bets $2.13, BB raises to $7, Hero calls $4.87

Turn: ($17) T (2 players)
      Hero checks, BB checks

River: ($17) Q (2 players)
      Hero checks, BB bets $8, Hero calls $8

Hogy játszottátok volna? Köszi.
  • 2 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Én ilyen esetekben szeretek Stop'n Go-t játszani. Bvb azért elég sok minden lehet nála, amit megversz. Játszhat így FD, GS, BDFD+GS... Szóval én Flop Bet/Call, turn Bet/Fold vagy Bet/Call mellett lennék attól függetlenül, hogy milyenek a turn tendenciái. Ugyanis ha agro, akkor el tudom képzelni, hogy FD, BDFD+valami tuti betolja és ellene elég jó EQ-m van. Ha passzívabb, akkor meg elhinnék neki egy A5, AT, 55 típusú kezet és dobnék.

Így viszont nem tudom mi lenne a jó a riveren. Bet/Fold-hoz nem tudom, hogy képes lenne-e bármivel megadni. ch/C-hoz úgyszint nem tudom, hogy betelne-e itt rosszabbat, bár lehet, hogy ilyen WTSD+agro statok mellett inkább ez a nyerő és a ch/F túl gyenge lenne.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

A flop broke is szóba jöhetne, mivel AT-en kívül mást nem ad elő, de a call se rossz. Viszont mivel nem tudjuk turnön folytatná-e a blöfföt, ezért mindenképpen jónak tartom a turn betet, mert a flop megadásod után húzót sokan fognak itt mögéd passzolni. A turn T meg jó lap, mert csökkenti az AT esélyét, Tx meg majdnem kizárt, hogy legyen nála a flop emelés után. Szóval ott én bet/broke mennék.
      River elég gáz, mert mint mondtam simán mögéd passzolja a draw-kat és itt most a sor és flöss is kiegészült. Viszont olyan kicsit hív, hogy ilyen oddsal nem tudnék dobni, hiszen bármivel blöffölt a flopon, ez a lap neki tökéletes a folytatásra.