[SH] nl50 JJ

• wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.040
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($97.77)
      BB ($63.69)
      Hero ($62.65)
      CO ($95.52)
      BTN ($50)

Dealt to Hero J:club: J:diamond:

Hero raises to $1.50, fold, BTN raises to $4.40, SB calls $4.15, fold, Hero calls $2.90

FLOP ($13.70) 5:club: T:spade: 9:spade:

SB checks, Hero bets $6.51, BTN folds, SB calls $6.51

TURN ($26.72) 5:club: T:spade: 9:spade: T:club:

SB checks, Hero bets $14, SB calls $14

RIVER ($54.72) 5:club: T:spade: 9:spade: T:club: 2:heart:

SB checks, Hero bets $37.74 (AI), SB calls $37.74

bu teljesen ismeretlen játékos
      sb nagy minta alapján (ptr 850K hand) 2,5 bb/100 al nyer
      ehhez képest sztem az egyik leggyengébb reg a preflop hibái alapján

ha 3betelem 3 szorosat (30-38bb-ig) 4 betel és dobál ha pusholok 100deep
      illetve 66 al és 88 al csinálta már ugyanezt csak akkor 4bet/callolt

A9o bu v bb 4bet/call (pedig 88+ AQ+ al tolom rá, de hát ő a nyerő biztos igaza van)

22vel callol utgben 3betet v sb majd 34J fd-n callol T turnon 1/2 pot bet 8 riveren feladja

J9s co cc v mp majd adja a bu sqz-em 175deep

amúgy

22/15 4,8 3bettel

af 1,7
      agrfreq 25
      wtsd 33

2K hand alatt
  • 5 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Olyan arcnak tűnik, aki szeret SD value-val megadogatni és nem nézi, hogy milyen a board csak azt, hogy neki van egy párja. A legtöbb ilyentől azt látom, hogy Nuts közeli lapokkal sem gondolkodnak el azon, hogy a fél pakli megveri. Tipikusan rosszkor játszanak slowplayt. A pre coldcall azért elég erősnek tűnik és akármennyire is szeret mutatásig menni én nem vagyok benne biztos, hogy riveren betettem volna. QQ+, Tx, 99, 55 megver. 66-88, pár 9x-ben lenne talán érték (azt azért nem hiszem, hogy állandóan 4B/Call-oz ezekkel a lapokkal), de lehet 3utcára azt is elszórja, szórja a FD, SD, GS+2OC szerű lapjait is. Szóval szerintem ha betesszük, nem nyerünk annyiszor, mint ahányszor elvesztjük egy slowplayezett valami ellen. Bíznék a SD-ban.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

A turnig szerintem ok, de a river pushban nem látok értéket. Azért ez a cold 4bet úgy, hogy UTG-t 3beteltek elég erősnek tűnik és az már tényleg fura lenne, ha ilyen 66-88 kezekkel így játszana és riveren megadna. De még ha így is lenne, akkor is kb. ennyi az amit verünk, de nála simán lehet 99+ Tx ilyen játékkal és read-ekkel. Szóval én nem pusholnék.
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Eredeti hozzászólás: pborisz
      Azért ez a cold 4bet úgy, hogy UTG-t 3beteltek elég erősnek tűnik
      csak coldcallolta a 3betet
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Bocsi! Nem tudom honnan vettem a 4betet, de lehet az zavarta meg az agyamat, hogy a read-ek között sok 4betes példát írtál :)
      Mondjuk így se változik a véleményem a river pushról, mert a 3bet coldcall range-ében se hinném, hogy túl osk 9x, 66-88 lenne. Ilyenről nincs read, szóval továbbra se látok túl sok olyan lapot nála, amivel adhatná a pusht és gyengébb.
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      ugye T re nem tettem mert ahhoz túl sok húzó van kint hogy ne pusholjon tunon

szóval úgy gondoltam valszeg draw amit úgyis eldob, vagy tegyen engem drawra 66-88al, esetleg J9s+ al, 89s-el

bár ugye látszik hogy pre szeret agrózni és lehet sose callozna ezekkel a lapokkal, de így Tx se nagyon lesz nála és QQ-ra meg nem nagyon tettem

szóval nem igazán gondoltam hogy itt erősebb nálam én meg lehetek bluff ezzel a line-al, tudja hogy agrro vagyok ( talán épp ezért Tx el nem feltétlenül megy all-in turnon)

Asztal: T:spade: 9:spade: 5:club:  T:club:  2:heart:
             Részesedés   Nyert  Osztozás
      MP2        44.44%  44.44%     0.00% { JdJc }
      SB         55.56%  55.56%     0.00% { QTs, J9s+, T9s, 98s }

ez egy olyan range amit szerintem nem dob és mivel nem tudok súlyozni
      a 4 Tx közül ami lehet nála ami nem full JTs+ kivettem a ATs-t és a KTs-t, hogy azt próbálaom ezzel szimulálni hogy 2ből egyszer betolja turnon

ugye -e mögött vagyunk

ugyhogy valszeg tényleg jó a cback, hiába szeretnek ellenem kavirnyászni pocketekkel és wp harocallolgatni

itt tényleg valszeg azt kell feltételezni hogy ha egyáltalán van nála 66-88 akkor azt valahol már eldobta