[SH] nl50 KK

• wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.040
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($13)
      Hero ($100)
      UTG ($50.75)
      UTG+1 ($54.62)
      CO ($90.19)
      BTN ($39.98)

Dealt to Hero K:spade: K:diamond:

UTG raises to $1, fold, CO calls $1, fold, fold, Hero raises to $6, UTG calls $5, fold

FLOP ($13.25) J:heart: J:diamond: T:heart:

Hero bets $12.59, UTG raises to $44.75 (AI), Hero calls $32.16

TURN ($102) J:heart: J:diamond: T:heart: 4:club:

RIVER ($102) J:heart: J:diamond: T:heart: 4:club: Q:heart:

Hero shows K:spade: K:diamond:
      (Pre 81%, Flop 8.6%, Turn 4.5%)

UTG shows Q:club: J:club:
      (Pre 19%, Flop 91.4%, Turn 95.5%)

UTG wins $99.75

mindkét ellenfelem nagy fish

az normális hogy mostanában minden 3bet poto így néz ki
      napi kb 3

overpár vs két pár drill set
      (ha pocketel floatolnak akor néha turnre kapják a setet)

komolyan mondom hogy nem telik el úgy nap hogy ne ez lenne

talán decemberben békén hagyott kicsit az rng, de előtte 2 meg most is két hónapja szopat

kb 200K hand (havi 50K) óta ez megy (meg különbek is esik nekik minden riverre de mindegy) tök jó minden nap 2-3 BI-t totál hátulról betteni, csak kicsit frusztráló egy idő után hogy sessionjeim vesztőek és all-in ev szerint is
      az egy dolog hogy ha pre all-in vagyok JJ-KK val akkor az ellenél mindig overpár van fordítva meg alig kerül be és ez is azt mutatja hogy hátulról teszem be ezt leszarom, de hogy ehhez most még ez is párosul az már durva. Illetve csak az durva hogy már mennyi ideje.

szóval akkor gondoltam berakom és megkérdem hogy ez jó így, mert már nem emlékszem rá hogy ez bármikor jó lett volna?!
  • 6 válasz
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      -
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Pre mehetne nagyobb Sqz erre a mR-re. Két Fish van a potban, fizessenek csak.

Nem tudom milyen Fish UTG, de nem hívnék pot közelit, mert csak izolálnám magam a value range-e ellen, és eldobhat rengeteg OC, GS, SD, pár+FD... rengeteg lapot. Ha Passzív, akkor cb/F. Ha nagyon agro, akkor a ch/C-on is el lehet gondolkodni, blöfföljön csak! Mivel azt írod nagy Fish-ek, én e közül a 2 line közül választottam volna valamit.
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      túl sok infóm nem volt róluk de a hozzájuk hasonló nagy fishek nem dobnak itt semmilyen draw-t potbetre sem svsz.

pár hand 50-60 hand volt róluk de 3b potot még nem játszottak, szóval hogy drawal visszatolja -e azt nem tudom

de ez ilyen fishek van hogy single raised potban megőrülnek T párral mert hogy úgy sincs nálam J
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      Tetszik a nagy cbet, azért, hogy turnon ne kellje overbet pusholnunk. Igy kényelmese befér turnon. Draw fizessen szépen.

Erre a pushra snapcall, az oddsod is túl jó már
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Sajnos tudom milyen kegyetlen érzés amikor ennyit szívsz folyamatosan, de ezzel sajnos nem tudsz mit kezdeni. Rettentő nehéz kezelni.
      Ebben a partiban ha azt láttad, hogy nagy fishek, akkor egyszerűen csak annyit tudok írni, hogy jól játszottad. PF tényleg mehetett volna nagyobb 3bet, de flopon már tetszik ez a nagy bet. Nagy fish ellen mindig nagyot betelek húzós flopokon. A pushra meg már nem tudsz mit tenni, mint megadni.
      Csak akkor jutna eszembe a dobás, ha eddig egyértelműen passzívnak látom az arcot. Viszont látom mennyire megvisel már a down, szóval így azon sem lepődök meg, ha már nem tudsz ilyen megfigyeléseket csinálni.
      Sajnos több múlik a pszichén mint a tudáson ebben a játékban, főleg ha valaki már profi szinten csinálja és ennyit tolja.
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      nem voltam velük régóta az asztalnál, így nem tudtam eldönteni hogy vajon hyperpasszívak -e. Ezért abból indultam ki hogy ma már ritkák a nagyan passzív fishek, egyre többen agrók a húzóikkal és ami viszon nagyon kellemes, hogy azt tapasztalom hogy a nagy betekre mégjobban az agressziót választják.

Hát igen sajnos én is azt vettem észre magamon hogy amiatt mert a standard nem jön --> nem kapnak semmit ha lapom van, ha nutsuk van dobhatatlanra javulok fordítva meg alig-alig, pre túl sok collernek vagyok a rossz oldalán és ha bet-bet-bet line-on vagyok erős de nem verhetetlen lapokkal azok tul sokszor elvéreznek.

szóval emiatt már ott is + ev-t keresek ahol valszeg nincs.
      Minden scarecardon ütök, thin valuet látok olyankor is amikor nincs, gondolom mert úgy érzem biztos azért nem nyerek mert nem bluffolok eleget és nem valuezok eleget. Szóval tényleg nagyon rossz ezt átélni, így nem tud az ember optimálisan döntést hozni. Egyedül az éltet hogy még itt vagyok!