[SH] NL50 KTs

• SzamEE07
      SzamEE07
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.19, Hozzászólások: 2.075
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($51.57)
      BB ($49.25)
      UTG ($76.50)
      CO ($46)
      Hero ($49.25)

Dealt to Hero T:heart: K:heart:

fold, CO raises to $1.50, Hero calls $1.50, fold, fold

FLOP ($3.75) J:diamond: Q:spade: 8:club:

CO bets $1.50, Hero calls $1.50

TURN ($6.75) J:diamond: Q:spade: 8:club: 8:diamond:

CO checks, Hero bets $4.50, CO calls $4.50

RIVER ($15.75) J:diamond: Q:spade: 8:club: 8:diamond: A:spade:

CO checks, Hero bets $12, CO raises to $38.50 (AI), Hero calls $26.50

Villain: 19/14/ 24 hand

El kell ezt riveren engedni?
  • 4 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Nem tudom mennyit barrelezik, de legtöbbször ezt R/Foldolnám a flopon, és szerintem hitelesen elő is tudnék adni egy nut közeli lapot.

Így játszva a rivert nem tudom. Nincs most equilab-om, de szerintem jobb esetben splitre callozunk, rosszabban meg QQ, JJ, 88 (vagy AA) ellen (most mondhatjátok azt, hogy ezekkel a lapokkal barrelezni kellene, de a legtöbb esetben a "kellenén" van a hangsúly nem pedig azon, hogy atom nit slowplay idióta az egész limit :f_ugly: . Mellesleg szerintem jól is játszana ezekkel a lapokkal, mivel duplázódott boardon valszeg te sem adsz meg még 1 utcát a húzóddal. Szóval a voksom a river Bet/Fold.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Ismeretlen játékos ellen lehet ezt bet/foldolni a riveren. Azt nem hiszem, hogy AQ, AJ-t játszana így és mivel ismeretlen, azt se feltételezhetjük, hogy így blöfföl. Ellenben jó sok full lehet nála.
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Flop nem lehetne ezt R/Foldolni? Általában barrel %-ot nézek, és ha magas +magas cbet % és kicsit tágabb range, akkor az emelés felé húzok. Kevés játékost látok mostanában aki csak őszintén folytatja a turnon (bár meg kell hagyni, hogy a board nem éppen az a random barrelezgetős).
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Flop nem lehetne ezt R/Foldolni? Általában barrel %-ot nézek, és ha magas +magas cbet % és kicsit tágabb range, akkor az emelés felé húzok. Kevés játékost látok mostanában aki csak őszintén folytatja a turnon (bár meg kell hagyni, hogy a board nem éppen az a random barrelezgetős).
      A kiemelt résszel egyetértek, de itt ismeretlen az ellenfél és jó húzót nem szeretek IP emelni. Itt inkább emelnék valami BD FD + GS szerű lapot.