[SH] nl 50 JJ

• wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.040
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Party
      Hero ($60.30)
      BB ($55.64)
      UTG ($77.65)
      CO ($121)
      BTN ($50.30)

Dealt to Hero J:diamond: J:spade:

UTG raises to $1.50, CO raises to $4, BTN calls $4, Hero calls $3.75, BB calls $3.50, UTG calls $2.50

FLOP ($20) 3:spade: 2:heart: 9:spade:

Hero bets $14, BB calls $14, UTG folds, CO raises to $117 (AI), BTN folds, Hero folds, BB calls $37.64 (AI)

TURN ($137) 3:spade: 2:heart: 9:spade: 7:club:

RIVER ($137) 3:spade: 2:heart: 9:spade: 7:club: 7:diamond:

mp reg
      co 49/9 15,6 os 3bettelt de cdak 77 hand
      bu lazább reg
      bb 92/44 giga fish

azért mertem donkolni mert meg akartam nézni hogy a 3betelő fishnél van -e overpár és nem akartam hogy cbackeljen illetve meg nyilván mert bárki más ellen beraktam volna flopon

hogyan játszanátok itt?

illetve tudom kb semmi küldönbség de akkor ha a fish még 0 át 3betelt volna?
  • 2 válasz
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wilmots83
      azért mertem donkolni mert meg akartam nézni hogy a 3betelő fishnél van -e overpár és nem akartam hogy cbackeljen
      Szia!

Ezt a mondatot nem értem. Hogy nézted meg, hogy van-e nála overpár? Csak azért mert pushol, már overpár lesz nála? Mondjuk az más kérdés, hogy két over ellen se állunk túl fényesen, főleg ha FD-ja is van.
      A PF call szerintem ilyen bandában rendben van, de én csak és kizárólag azzal a szándékkal adok meg, hogy szettet flopolok és akkor tönkremegyek. Minden más boardon 4way én ch/F-olnék CO és MP ellen is. Ha meg valami csoda folytán nem lenne akció flopon, akkor turnön kezdenék bele, ahol már a draw-k ellen is jól állok.
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.040
      Eredeti hozzászólás: pborisz
      Eredeti hozzászólás: wilmots83
      azért mertem donkolni mert meg akartam nézni hogy a 3betelő fishnél van -e overpár és nem akartam hogy cbackeljen
      Szia!

Ezt a mondatot nem értem. Hogy nézted meg, hogy van-e nála overpár? Csak azért mert pushol, már overpár lesz nála? Mondjuk az más kérdés, hogy két over ellen se állunk túl fényesen, főleg ha FD-ja is van..
      így van

úgy értettem hogy az ellen a range ellen ami visszaemel nagyon hátul vagyunk, ez lehet overpár vagy fd+2over

ha csak calloz onnantól c/f lett volna

de egyetértek, asszem itt tényleg jobb várni egy utcát, nagyon sokan vagyunk

csak aztán idegesítő amikor a fish mutat egy AK
      a gigafishnek meg leesik egy Q a Qx éhez

másrészről viszont ha flopon mindenki checkel turn mondjuk 5 vagy 8 ilyesmi és a bb fizet 1/3 1/3 potot turn riveren Q5-el pl

na csak elmélkedek ;)