[FR] Kk

• zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.24, Hozzászólások: 1.713
      Pacific, $0.50/$1 No Limit Hold'em Cash, 8 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

MP1: $101.90 (101.9 bb)
      MP2: $47.16 (47.2 bb)
      MP3: $117.30 (117.3 bb)
      CO: $173.47 (173.5 bb)
      BTN: $54.23 (54.2 bb)
      SB: $100 (100 bb)
      BB: $254.42 (254.4 bb)
      Hero (UTG+2): $128.23 (128.2 bb)

Preflop: Hero is UTG+2 with K K
      Hero raises to $4, 2 folds, MP3 calls $4, 4 folds

Flop: ($9.50) 6 4 K (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $6, Hero raises to $16.75, MP3 calls $10.75

Turn: ($43) T (2 players)
      Hero bets $27.50, MP3 calls $27.50

River: ($98) 7 (2 players)
      Hero bets $79.98, MP3 folds

Results:
      $98.00 pot ($4 rake)
      Final Board: 6 4 K T 7
      MP3 mucked and lost (-$48.25 net)
      Hero mucked K K and won $94.00 ($45.75 net)

hi,

Floppon kevésbé féltem egy szabadlaptól fd-t gondolom betelne. nagyobb C/R?
      Turn lehetne nagyobb bet gondolom 32ig.

:club: River? inkabb check-kel kellene inditani?

villain 25/17 AF 5,5 3bet 6,5 83hand Fto cbtet 100% WTSD 32% WSD 67%
      AFQ 47/67/33 bet vs missed cbet IP 50% (2)
  • 4 válasz
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      Szia!

Érdekes line.
      Mit adunk villain-nek ilyen line után? Illetve mi mit mutatunk? Harmadrészt villain mit gondolhat arról, hogy mi mit tartunk?

A srác nem tudom, hogy reg-e vagy fish. Ezt azért jó lenne tudni.

Amivel riverig eljut az sztem itt legtöbbször egy FD vagy egy Kx, esetleg egy olyan set amivel inkább calldownon van, pl 44. Ha elég laza vagy, akkor néha lehet ez bármi terítés értékű blöffcatcher.

Ezek közül a lapok közül riveren max egy set callozhatna le, vagy a blöffcatcher, de sokszor eldobják riveren.

Viszont elég sok lapot blöffbe fordíthat, illetve a seteket is beteli általában. Mondjuk fordított esetben egy settel sztem nem vbetelnék, de a játékosok nagy része ezt megteszi.

Így riveren nekem egy passz szimpatikusabb lenne, persze még mindig kérdés, hogy villain reg vagy fiss.

A flop raise és turn bet tényleg lehetne nagyobb. Az a baj az ilyen kis flop raise-zel, hogy FD-vel valszeg nagyobbat emelnél, ez így nagyon polarizált lesz általában vagy nuts vagy air.

üdv: IF
    • zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.24, Hozzászólások: 1.713
      Eredeti hozzászólás: ingyenfrag
      Szia!

Érdekes line.
      Mit adunk villain-nek ilyen line után? Illetve mi mit mutatunk? Harmadrészt villain mit gondolhat arról, hogy mi mit tartunk?

A srác nem tudom, hogy reg-e vagy fish. Ezt azért jó lenne tudni.

Amivel riverig eljut az sztem itt legtöbbször egy FD vagy egy Kx, esetleg egy olyan set amivel inkább calldownon van, pl 44. Ha elég laza vagy, akkor néha lehet ez bármi terítés értékű blöffcatcher.

Ezek közül a lapok közül riveren max egy set callozhatna le, vagy a blöffcatcher, de sokszor eldobják riveren.

Viszont elég sok lapot blöffbe fordíthat, illetve a seteket is beteli általában. Mondjuk fordított esetben egy settel sztem nem vbetelnék, de a játékosok nagy része ezt megteszi.

Így riveren nekem egy passz szimpatikusabb lenne, persze még mindig kérdés, hogy villain reg vagy fiss.

A flop raise és turn bet tényleg lehetne nagyobb. Az a baj az ilyen kis flop raise-zel, hogy FD-vel valszeg nagyobbat emelnél, ez így nagyon polarizált lesz általában vagy nuts vagy air.

üdv: IF
      A srác reg volt/regnek tűnt a preflop lazább fajtából. Mögötte ült 1 nagy fish (50/0) és egy gyengébb játékos. Én ezért is emeltem nagyobbat. Mivel számíthatott arra, h mwp lesz én így azért szélesebb ranget gondoltam neki pre.

A betméretek kissebbek, mint szoktak lenni... de általában minden laptípussal ugyanazt emelem(blöff, nuts, semiblöff) A méreteken a board/és villain típusa változtat. Tehát ha villain fish v. reg, illetve száraz boardokon, jellemzően kisebbet emelek/drawheavyn nagyot. Ez mondjuk pont a száraz méretezés lett...

Amit belőlem láthat az kb ilyen 20/16 laza reg, ezalatt a 83h során

:club: Flop villain range: Kx, fd (ahogyan írtad szet is, bár néha azzal brokeolna, így kvázi ismeretlenül)
      :club: Turn villain range: Erős Kxek: AK, KQ, ill ok 44, (persze sztem itt néha szetet rámtol)/ill kombó drawk, amik equityt kaptak AsQs, AsJs, QsJs, 8s9s, 7s8s ezen kombó drawk nem mindegyike lesz nála, de 2-3 ott lehet
      :club: River: kb semmi nem maradt ami tudna callozni egy pusht, csak azok a szetek, amit nem brokeolt, talán ha blöffre tesz, akkor az erős Kxek, de sztem azokból sem fog mindig megadni turnön (már floppon is sokat dob)

Azt h ő mit feltételez rólam azt nem tudom megmondani.

Az mi rangunk hasonló szituban:
      :spade: Flop c/r : KB. 10-15% blöff, 15%fd, néha AA, néha AK, néha szet

:spade: Turn: kombó drawk nafgy resze, ami plusz equityt kapot, a blöffök egy resze-fele, AA, AK-k felét tovább hívom, minden szet.

river push: szet/javulatlan félblöffök egy része, amik nem estek. Ha lenne olyan érzésem h blöffcatcerkedik akkor valuból AA, de amúgy nem.

Játék közben nekem minden a check mellett szólt, v a kis indukáló bet mellett, amire a, rámozdul b, lecalloz K xszel. Csak sajna ezt felül írta a "stackért pusholok, mert nagy kezem van gondolat". Csak szinte nincs amivel callozzon.
    • Somogyi0
      Somogyi0
      Ezüst
      Regisztrált: 2012.03.10, Hozzászólások: 861
      Itt mit szólnátok ha Flop ch/call és Turn/raise?

Indoklás: Érték kezei ellen így is úgyis be megy.
      Ha flopon el kezd betelni a legtöbbször turnön is bettel mert a te ranged elég gyenge lesz mert pfr ként ch/caloltál, ezért turnön még fektet a potba a totál airel+ ilyen potokba elég sokat szoktak hibázni. Túl értékelnek valami húzót amivel calolnak vagy valami kezet.
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      A river passz vagy a kis "blockbet" lenne a tuti, de te is írtad.

@Somogyi0: Akkor már flop c/c turn c/c river c/r ha elég aggron vbetel itt.
      A blöffjeit ne dobassuk el egyből turnön. Amit írtál az is játszható.