[SH] AQs vs reg

• Taskforce
      Taskforce
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.18, Hozzászólások: 877
      Villain: 26/20/3.6 AF/6.4 3bet/Fold to 3bet:64%/raise Cbet 3bet pot:15% 16k hand

Párszor már le3beteltem hasonló szituba és a table image-em is nagyon agro.
      Igazából nem értem miért raiselne itt bárki Kx-el vagy Jxel, de sztem ezzel a raise-el eléggé committed lett nem hinném hogy sokat blöffölne. Amit eltudok nála képzelni az valami QTs esetleg egy trükkös AA.Közel voltam, hogy shoveoljak aztán lejárt az időm:)

Poker Stars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Poker Stars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

BB ($57.06)
      UTG ($78.50)
      MP ($50)
      CO ($50)
      Button ($42.71)
      Hero (SB) ($62.67)

Preflop: Hero is SB with A, Q
      2 folds, CO bets $1.50, 1 fold, Hero raises $4.75, 1 fold, CO calls $3.50

Flop: ($10.50) J, K, K (2 players)
      Hero bets $6, CO raises $17, Hero folds
  • 1 válasz
    • lino5
      lino5
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.22, Hozzászólások: 8.935
      hali

hát igen, leveling kérdése minden, valueból raiselni itt kb csak a Kx tud, J-vel, de még AA-val sincs túl sok értelme így játszani, marad még a TQ, meg a blöffök. nem javasolhatok pusht érted egy ilyen szituban csak azért, mert nincs értelme semmivel sem raiselni itt, ezzel kb minden reg tisztában van, tehát simán lehet csapda is, ez a szitu ilyen, kb elemezhetetlen. ha lejátszottatok már 16k handet együtt és nem vett handekről van szó, akkor nagy valószínűséggel még ugyanennyit simán le fogtok játszani, ilyenkor meg néhányszor rátolhatod hasonló handekkel és akkor már okosabb leszel legközelebb, kb ennyit tehetsz hasonló szitukban