[SH] nl 50 TT

• wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.040
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($107)
      BB ($51.14)
      Hero ($50)
      CO ($82.65)
      BTN ($33.37)

Dealt to Hero T:heart: T:club:

Hero raises to $1.50, CO calls $1.50, fold, fold, fold

FLOP ($3.75) 6:heart: 5:heart: 4:club:

Hero bets $2.67, CO raises to $5.50, Hero calls $2.83

TURN ($14.75) 6:heart: 5:heart: 4:club: 5:club:

Hero checks, CO bets $7.50, Hero calls $7.50

river ...

17/13 421 hand 2,5 3bet

eddig 6bol 2cbetet raiselt 2szer dobott es 2szer callolt
  • 2 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Hiába ez a kis size, nekem még így sem tetszik a cB/C. OP leszünk, egy rakat húzó kint van és még 2utca jön, amin könnyedén leszed minket a kezünkről. Ha nem adnék neki hitelt (size és a kis mintán 33%-is RcB miatt), akkor inkább R/Foldolnék a flopon 14$ körül. Így valószínű leszednénk pár random blöffről és csak a value handjeit tolná be, talán húzóval is csak R/Call-on lenne...

Alapjáraton viszont mivel feszesnek tűnik a legtöbb esetben cB/Foldolnék és nem akarnám kideríteni mivel teszi ezt. Arra lesz majd jobb alkalom. Elég fura hogy 400hand alatt csak 6alkalommal kapott cbetet az ellenfeleitől. Ezt teljességgel nem értem. Amúgy meg gondoljunk csak bele. Egy ilyen arc Call range-e CO-ról minden PP (még talán QQ+ is), szerintem AJs+, KJs+. Rengeteg set és 2OC+FD lesz nála és egyáltalán nem állunk jól a range-e ellen, még a blöff range-ének is nagyon jó EQ-je van. Teszem azt egy AJ :club: -nak vagy 77-nek is rengeteg outja van, és nála lesz az info előny is.

Flop én 3,4$ körül hívnék, vagy csak simán PotB, de ez a size nekem nagyon kicsi.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine

Alapjáraton viszont mivel feszesnek tűnik a legtöbb esetben cB/Foldolnék és nem akarnám kideríteni mivel teszi ezt. Arra lesz majd jobb alkalom. Elég fura hogy 400hand alatt csak 6alkalommal kapott cbetet az ellenfeleitől. Ezt teljességgel nem értem. Amúgy meg gondoljunk csak bele. Egy ilyen arc Call range-e CO-ról minden PP (még talán QQ+ is), szerintem AJs+, KJs+. Rengeteg set és 2OC+FD lesz nála és egyáltalán nem állunk jól a range-e ellen, még a blöff range-ének is nagyon jó EQ-je van. Teszem azt egy AJ :club: -nak vagy 77-nek is rengeteg outja van, és nála lesz az info előny is.

Flop én 3,4$ körül hívnék, vagy csak simán PotB, de ez a size nekem nagyon kicsi.
      Szia!
      Bizony a kiemelt részen van a hangsúly. Ez egy nagyon sima cbet/fold ilyen boardon és igen, mehetett volna jóval nagyobb cbet.