Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[FR] 99 UTG flop set vs aggro reg

• SixXxeR
      SixXxeR
      Black
      Regisztrált: 2007.04.18, Hozzászólások: 1.604
      Poker Stars, $2/$4 No Limit Hold'em Cash, 7 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

MP3: $538.97 (134.7 bb)
      CO: $400 (100 bb)
      BTN: $503.77 (125.9 bb)
      SB: $138.85 (34.7 bb)
      BB: $400 (100 bb)
      Hero (MP1): $492.46 (123.1 bb)
      MP2: $892.63 (223.2 bb) 21/17/7,5 3,6AF

Preflop: Hero is MP1 with 9 9
      Hero raises to $12, MP2 calls $12, 5 folds

Mi lehet itt az ő overbet range?

Mit tegyen Hero?

Flop: ($30) T 9 2 (2 players)
      Hero checks, MP2 bets $18.62, Hero calls $18.62

Turn: ($67.24) 4 (2 players)
      Hero checks, MP2 bets $120, Hero ???
  • 9 válasz
    • fazekasbela53
      fazekasbela53
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.28, Hozzászólások: 742
      flop turn river agresszió százalék? Én cBetelném a flopot, mert ezt blöffölből is cbetelném. A rangébe beletennék, minden setet T9-et, QJ-t Ax fd-kat de akár még KK+-t is ha szeret csapdázni. ÉN a turnön rátolném, hogy megadjon a drawjival, érték kezet úgysem fog dobni.
    • novak53
      novak53
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2010.05.02, Hozzászólások: 7.078
      Szia!

Nekem ugyanígy tetszik a c/c törnön, mert sokszor itt csak a te vélt közepesen erős skáládra próbál nagy nyomást helyezni az overbettel. Bár itt elég erős egy c/c tőled, de sokszor gondolhatja, hogy a riveren már nem tudsz megadni egy újabb pot vagy overbetet, szóval semmiképpen sem emelnék.

A skálája becslése ennyi információból szinte lehetetlen, attól függ milyen játékos posztflop, de igazából nincs sok értelme ezen gondolkodni, mivel a lényeg leginkább az, hogy mindenképpen megadjuk neki a blöff folytatásának lehetőségét. Nem jó még a stack-pot arány, hogy erős húzótól megadást kapjunk, és gondolom ezt ő is tudja.

GL:
      novy
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Szerintem ha itt csak megadunk akkor azzal elég nagy erőt mutatunk, ez egyfajta jelzés hogy riveren sem fogunk dobni.
      Nekem nem nagyon tetszik a ch/c floppon, hacsak nem 70%ban dobál a cbetre, nálam ez sima cbet.
    • novak53
      novak53
      Edző
      Edző
      Törnön a c/c még mindig kisebb erőt képvisel, mint a c/push, szóval ha már ez a line floptól, akkor nincs értelme a leadnek és a c/r-nek sem.

A flop játék valóban nem a legáltalánosabb, de érdemes néha erősíteni a c/c skálát, hogy ne helyezzenek minket mindig nagy nyomás alá határeset lapokkal, főleg magas bet vs mcbet esetén nekem tetszik.
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Eredeti hozzászólás: novak53
      Törnön a c/c még mindig kisebb erőt képvisel, mint a c/push, szóval ha már ez a line floptól, akkor nincs értelme a leadnek és a c/r-nek sem.
      Jaja, ezt én is így gondolom még ha a kommentemből nem is ez jön le :D
    • novak53
      novak53
      Edző
      Edző
      Azt még elfelejtettem, hogy inkább csak jobb játékosok ellen játszanám így ezt a lapot, de azt gondolom az agresszív regulár ilyen statokkal legtöbbször ebbe a kategóriába tartozik.
    • SixXxeR
      SixXxeR
      Black
      Eredeti hozzászólás: fazekasbela53
      flop turn river agresszió százalék? Én cBetelném a flopot, mert ezt blöffölből is cbetelném. A rangébe beletennék, minden setet T9-et, QJ-t Ax fd-kat de akár még KK+-t is ha szeret csapdázni. ÉN a turnön rátolném, hogy megadjon a drawjival, érték kezet úgysem fog dobni.

F:50%
      T:37%
      R:29%

Az eredeti terv az volt, hogy balanszáljam kicsit a játékomat, ezért a flop c/c.
      Viszont a turn overbet meglepett és nem izgalmamban, de rátoltam hossza tankelés után. Hiszen elég hiteltelen a lineom, illetve talán nem is sok mindent reprezentál-> így érték kezekkel megadhat, vagy herocallozhat. De persze call helyett csak egy "lol"t kaptam. :f_biggrin:

Utólag jobban tetszene a turn c/c persze
    • SixXxeR
      SixXxeR
      Black
      Eredeti hozzászólás: senna12
      Szerintem ha itt csak megadunk akkor azzal elég nagy erőt mutatunk, ez egyfajta jelzés hogy riveren sem fogunk dobni.
      Nekem nem nagyon tetszik a ch/c floppon, hacsak nem 70%ban dobál a cbetre, nálam ez sima cbet.
      Ellene így utólag a bet, ch/r-t választanám ezen a boardon.
      45%ban dob flopon, majd turnon 60%ban betel missed cbetre.
    • SixXxeR
      SixXxeR
      Black
      Eredeti hozzászólás: novak53
      Azt még elfelejtettem, hogy inkább csak jobb játékosok ellen játszanám így ezt a lapot, de azt gondolom az agresszív regulár ilyen statokkal legtöbbször ebbe a kategóriába tartozik.
      Bigacsiga volt az ellenfél egyébként.