[SH] Nl4 AKs

• Scoszaft
      Scoszaft
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.26, Hozzászólások: 136
      Hero (CO): $4.02
      BTN: $4.00
      SB: $1.89
      BB: $4.18
      UTG: $7.47

UTG:52/26 34 hand alatt, egyszer láttam hogy egy cbetet airrel minraiselt.

Pre: Utánnam volt még fish azért csak calloztam, valamint a pozíciós előny miatt az eredeti emelőn.
      Flop: JJ+,22,AQs-AJs,KJs+,QJs,T9s,AQo-AJo,KJo+,QJo,T9o. Ilyesmi ranget adtam neki, ami ellen van 55 százalékom, és még FE-m is volt érzésem szerint.

Pre Flop: ($0.06) Hero is CO with A :club: K :club:
      UTG raises to $0.16, Hero calls $0.16, 3 folds

Flop: ($0.38) Q :club: 2 :heart: J :club: (2 players)
      UTG bets $0.18, Hero raises to $0.60, UTG raises to $1.02, Hero raises to $3.86 all in, UTG calls $2.84

Turn: ($8.10) Q :diamond: (2 players - 1 is all in)

River: ($8.10) A :heart: (2 players - 1 is all in)
  • 2 válasz
    • DavidDorky
      DavidDorky
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.18, Hozzászólások: 5.537
      Hello Scoszaft! :)

Alapvetően nem mindenkit 3-Betelnék itt AKs-el - mármint CO vs UTG, de ebben az esetben ezt mindenképp erőltetném. Az oké, hogy utánad van még fish, és IP leszel, de a fish sokszor a 3-Beted is megadja, ha valóban fishy tendenciákat mutat. Igaz, hogy nem eget rengető minta, de ezen 52/26-os mutató alapján rengeteg mindennel fog UTG is továbbjönni, amit agyondominálsz, és így nagy előnyünk származhat abból, hogy pre elkezdjük hizlalni a kasszát. :)

Az meg nem lenne kérdés, hogy 3-Bet/broke ellene a játék.

Ahogy játszottad:

Nekem abszolút tetszik a flop raise-broke. Kismillió out, és akár jelentős FE is, ahogy említed is.

GG! :)
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Sziasztok,

Preflop
      simán lehet 3betelni a fisht, főleg hogy regeket kizárjuk (ha több fish is jöhet vagy ha sokat dobna a fish, akkor talán szóba jöhetne a csak call...

Postflop
      nagyon sima raise/broke:) beteheti rosszabb drawwal, T9, KT, rosszabb FD, és természetesen dobhat is, és bármilyen erős range ellen is straightflushdrawal:) + két overrel, meglesz az oddsunk...

GL,
      L.