[SH] KQs

• VajdaOfCairo
      VajdaOfCairo
      Bronz
      Regisztrált: 2010.02.25, Hozzászólások: 284
      Sziasztok! :)

Néhány hónapos kihagyás (sajnos sokadjára) után térek vissza, újult erővel, immár komolyabb célokkal és megfelelő tervvel ellátva. Sajnos az amúgy sem tökéletes tudásom megsínylette ezt a pihenőt, így most újra az alapoktól kezdtem építkezni, ezért lehet, hogy helyenként triviálisabb handeket fogok postolni vagy kérdezni, remélem nem baj :coolface: Nem szeretnék elsiklani esetleges berögzült hibák felett sem. Minden építő hozzászólásért előre is köszi!:)

IPoker Network $20.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2115628
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BTN): $20.80
      SB: $20.90
      BB: $20.00
      UTG: $20.80
      CO: $30.58

Pre Flop: ($0.30) Hero is BTN with K :diamond: Q :diamond:
      1 fold, CO raises to $0.60, Hero calls $0.60, 1 fold, BB calls $0.40

Flop: ($1.90) J :diamond: 4 :spade: 4 :diamond: (3 players)
      BB checks, CO bets $0.95, Hero calls $0.95, BB calls $0.95

Turn: ($4.75) K :club: (3 players)
      BB checks, CO bets $2.37, Hero calls $2.37, BB folds

River: ($9.49) 3 :heart: (2 players)
      CO bets $7.11, Hero???

Mind a kettő ismeretlen.

Riverig én nem nagyon láttam más opciót.
  • 2 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Riveren én nem tudnám dobni. Túl sok 4x nem lesz nála, KJ, AK-t úgy gondolnám, hogy nagyobb size-al betel flop/turn, de legalább a turnon. River size fura, mert 33/44-et ad elő a számomra, azt meg soha nem fogom elhinni egy ismeretlennek.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: VajdaOfCairo
      Sziasztok! :)

Néhány hónapos kihagyás (sajnos sokadjára) után térek vissza, újult erővel, immár komolyabb célokkal és megfelelő tervvel ellátva. Sajnos az amúgy sem tökéletes tudásom megsínylette ezt a pihenőt, így most újra az alapoktól kezdtem építkezni, ezért lehet, hogy helyenként triviálisabb handeket fogok postolni vagy kérdezni, remélem nem baj :coolface: Nem szeretnék elsiklani esetleges berögzült hibák felett sem. Minden építő hozzászólásért előre is köszi!:)
      Szia!

A lehető legjobb helyen jársz, ha valóban komolyan gondolod. Az elemzés nagyon fontos a fejlődéshez.

A leosztás pedig riverig teljesen standard és mivel én is úgy gondolom, hogy ezzel a betsize-al nagyon polarizált lesz a range-e, ezért én se tudnám eldobni riveren. Gyakorlatilag tényleg csak azt a néhány fullt és pókert adja elő. Én 33-at nem adnék neki. Szóval ez kb. JJ és 44 lehet és egy rakás besült húzó.