[SH] Kk

• PedroRobertooo
      PedroRobertooo
      Bronz
      Regisztrált: 2011.06.13, Hozzászólások: 1.424
      Full Tilt, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $34.44 (137.8 bb)
      BB: $28.35 (113.4 bb)
      Hero (UTG): $25.95 (103.8 bb)
      MP: $24 (96 bb)
      CO: $15.91 (63.6 bb)
      BTN: $29.12 (116.5 bb)

Preflop: Hero is UTG with K K
      Hero raises to $0.75, MP folds, CO calls $0.75, 2 folds, BB calls $0.50

Flop: ($2.35) J 5 5 (3 players)
      BB checks, Hero bets $1.50, CO calls $1.50, BB calls $1.50

Turn: ($6.85) 3 (3 players)
      BB checks, Hero bets $4.50, CO folds, BB raises to $10.25, Hero calls $5.75

River: ($27.35) 6 (2 players)
      BB checks, Hero checks

Villain: 35/13/8,3 FTcbet 43%(7) 42 hand. Többi info nem mérvadó.
      Utólag úgy érzem, hogy itt a turn fold a legjobb opcio. Ez a flop call turn raise line elég 5x gyanús. Lehet h néha kiblöfföl egy Jx de ennek kisebb a valószínűsége mert inkább végig callozna egy passzív arc vele.

Ha már így alakult, szóbajöhet a river bet. Azonban ezután a turn után vagy blöff lesz nála vagy 5x és sokat kéne itt feltételezni, hogy esetleg egy Jx kifizessen ami elég thin value lenne így szerintem river mindenképp chb.
  • 2 válasz
    • duder1n0
      duder1n0
      Black
      Regisztrált: 2009.07.07, Hozzászólások: 5.334
      3way flop ch/call, turn kis chRaise, tipikus fish slowplay line. A meglévő infók alapján nem feltételezhetjük, hogy Jx-el túl gyakran igy játszana, úgyhogy szerintem is jobb lenne a fold. Ráadásul ha itt megadunk, akkor egy blank riveren elég nehéz lenne már dobni.

Plusz mivel BB-ről callozott be két ember után, szerintem sokkal tágabb lesz a range-e, mint az összesitett értéket mutató 35% VPIP, legtöbb 5x benne lehet, bármilyen suited hand.

Ahogy alakult, riveren egyetértek a checkbehinddal, örülnék a showdownnak.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: pcfmcc02
      3way flop ch/call, turn kis chRaise, tipikus fish slowplay line. A meglévő infók alapján nem feltételezhetjük, hogy Jx-el túl gyakran igy játszana, úgyhogy szerintem is jobb lenne a fold. Ráadásul ha itt megadunk, akkor egy blank riveren elég nehéz lenne már dobni.

Plusz mivel BB-ről callozott be két ember után, szerintem sokkal tágabb lesz a range-e, mint az összesitett értéket mutató 35% VPIP, legtöbb 5x benne lehet, bármilyen suited hand.

Ahogy alakult, riveren egyetértek a checkbehinddal, örülnék a showdownnak.
      Szia!

Teljesen egyetértek