Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] nl50 TJS

• wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.042
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      Hero ($80.87)
      BB ($93.73)
      UTG ($66.90)
      CO ($65.79)
      BTN ($32.49)

Dealt to Hero T:diamond: J:diamond:

fold, CO raises to $1.50, BTN calls $1.50, Hero raises to $6, fold, CO calls $4.50, fold

FLOP ($14) 9:diamond: K:club: K:diamond:

Hero bets $6.65, CO calls $6.65

TURN ($27.30) 9:diamond: K:club: K:diamond: 8:spade:

Hero checks, CO bets $14.50, Hero raises to $68.22 (AI), CO folds

Hero shows T:diamond: J:diamond:

Hero wins $53.49

246 hand alatt 29/23
      fold to cbet 38
      wtsd 22
      agrfreq 37 (45 34 19) amúgy ismeretlen

btn fish 66/4

turn 14 river psuh

vagy ok a c/r push turnon?
  • 6 válasz
    • bisovic
      bisovic
      Black
      Regisztrált: 2011.08.04, Hozzászólások: 8.190
      Szia!

Én ellenük nem sqz-elnék ilyen hand-el, mert blöff3betelni nincs értelme ilyen ellenfelek ellen és value meg nyilván nincs a 3betben, szóval még SB-ről is bekockáztatnám a callt egy ekkora fish miatt.
      Így meg csak kapsz áltaában min 1 callt és OOP játszol egy nehéz szituban, nem túl jó.

Turnön én inkább betelni szoktam az ilyen szitukban, mert ok, hogy a c/r-el nyerünk még plusz egy betet JQ,Ax,FD kezektől, de azokat egy betre is szórni fogja, viszont azok a kezek, amiket igazán el akarunk dobatni(2nd párok) nem fognak itt hívni(vagy, ha hívnak nem bet/foldol), szóval nekem jobban tetszik 1/2 potbet.

Amúgy már megint any river barrel a terv? Miért?:D
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Eredeti hozzászólás: bisovic

most nem az volt

elírtam :)

riveren csak ha javulok akkor push, de ezt most úgy látszik megelőlegeztem magamnak

illetve valószínűleg nem és ezért c/r-eltem :)

érdekes lenne ha callozna és J vagy T esik, akkor mit csinálnánk riveren?
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wilmots83
      érdekes lenne ha callozna és J vagy T esik, akkor mit csinálnánk riveren?
      Szia!

Akkor ch/F river.
      Egyébként meg egyetértek bisovic elemzésével.
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Eredeti hozzászólás: pborisz
      még a pre callal is? (sejtettem hogy a sqz nem fog tetszeni, talán ha lenne read hogy a nagy fish is tud dobni is pre)

Én pozban pl ha mpből laza a reg és a fish co akkor bu-un 3betelném, mert sok sqz jöhet és szerintem túl jó lap.

Így sb-n is valószínűleg azért nyomtam rá a sqz-re mert a call nekem nem tetszik.

A bb-től még jöhet sqz, és a fish nem túl deep.
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wilmots83
      Eredeti hozzászólás: pborisz
      még a pre callal is? (sejtettem hogy a sqz nem fog tetszeni, talán ha lenne read hogy a nagy fish is tud dobni is pre)

Én pozban pl ha mpből laza a reg és a fish co akkor bu-un 3betelném, mert sok sqz jöhet és szerintem túl jó lap.

Így sb-n is valószínűleg azért nyomtam rá a sqz-re mert a call nekem nem tetszik.

A bb-től még jöhet sqz, és a fish nem túl deep.
      Szerintem két call után, főleg ha nagy fish van a potban, akkor blöff sqz ritkán fog jönni. Szóval ha valaki sqz-el, akkor azt erős range-el teszi.
      Az ilyen suited lapokkal én jobban szeretek callozni ha nagy fish szállt be előttem.
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Eredeti hozzászólás: bisovic
      amiket igazán el akarunk dobatni(2nd párok) nem fognak itt hívni(vagy, ha hívnak nem bet/foldol), szóval nekem jobban tetszik 1/2 potbet.

Na ez jó kérdés pl hog eldob-e itt second párt.

Talán épp azért fordult meg visszagondolva mégis a 3 utca bet javulás nélkül is mert turnon azt gondoltam hogy second vagy 3 dik kézbe párjait még nem csak riveren tudja dobni. De ugye lehet még ott se.

És mivel nem akarok találgatni és ugy gondolom van azért tot air vagy A magas float a rangeben (szokott lenni nekik) és ezek is nem csak K betel turnon, utólag nem rossz ez a c/r itt ezzel az erős húzóval.