[SH] NL25 KTs 3Bpot

• wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Poker Stars, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

CO: $32.14 (128.6 bb)
      BTN: $24.65 (98.6 bb)
      SB: $14.79 (59.2 bb)
      Hero (BB): $25 (100 bb)

Preflop: Hero is BB with T K
      CO folds, BTN raises to $0.75, SB folds, Hero raises to $2.50, BTN calls $1.75

Flop: ($5.10) K 3 3 (2 players)
      Hero bets $2.50, BTN raises to $5.50, Hero calls $3

Turn: ($16.10) K (2 players)
      Hero checks, BTN bets $7.25, Hero calls $7.25

River: ($30.60) A (2 players)
      Hero bets $9.75 and is all-in, BTN folds

Results:
      $30.60 pot ($1 rake)
      Final Board: K 3 3 K A
      BTN mucked and lost (-$15.25 net)
      Hero mucked T K and won $29.60 ($14.35 net)

BTN ismeretlen 14/14 15hand, Reg-nek tekintettem.

Pre mi a jobb 3B vs Call? Flop jó a cB/C? Riveren hagynom kellene, hogy Ő cselekedjen? Úgy gondoltam, hogy ha nem is sokszor, de néha még Kx-et is eldob, mivel simán lehet nálam AKis és ritkán eldobathatok egy split-et ha én hívom be. Nem hiszem, hogy riveren blöffölne tovább bármivel is.
  • 3 válasz
    • duder1n0
      duder1n0
      Black
      Regisztrált: 2009.07.07, Hozzászólások: 5.335
      Ennyi infóból nehéz megmondani, preflop call és 3bet is rendben van szerintem. 3bet talán annyiban jobb, hogy egyből elvihetjük, és mert postflop egy ismeretlen ellen nehezebb moveolgatni oop ha flatelünk.

Flop sima cbet/call, slowplay AA/AK-n kivül semmit nem ad elő ezzel az emeléssel. De a river donkpush nem tetszik. Flopon azért calloztál, és turnön is nyilván azért ch/calloztál, mert a range-e tele van blöffökkel, vagy blöffbe forditott kezekkel (pocketek, flösshúzók leginkább). Splitet soha nem dob a donkpushra szerintem, de mivel ritkán lesz itt showdown képes keze (riverre már nyilván pocketek sem azok), ezért még mindig a legjobb opció, ha megadjuk neki a lehetőséget vmi elkeseredett blöffre. Akár kitalálhatja, hogy az A "scarecard" (bár a mi range-ünkbe illik inkább), és megpróbálhat eldobatni egy QQ-99-t mondjuk...
    • zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.24, Hozzászólások: 1.713
      hali,

Pre jatszik a call is, suited magas lappal sok jot floppolhatsz. Vagy az impliedod jo ha villain range eros, vagy a valos equityd, ha gyenge, kesoibol pedig gyakran az.

K-t soha nem fog dobni riveren. Hagynam, hatha betolja
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: pcfmcc02
      Ennyi infóból nehéz megmondani, preflop call és 3bet is rendben van szerintem. 3bet talán annyiban jobb, hogy egyből elvihetjük, és mert postflop egy ismeretlen ellen nehezebb moveolgatni oop ha flatelünk.

Flop sima cbet/call, slowplay AA/AK-n kivül semmit nem ad elő ezzel az emeléssel. De a river donkpush nem tetszik. Flopon azért calloztál, és turnön is nyilván azért ch/calloztál, mert a range-e tele van blöffökkel, vagy blöffbe forditott kezekkel (pocketek, flösshúzók leginkább). Splitet soha nem dob a donkpushra szerintem, de mivel ritkán lesz itt showdown képes keze (riverre már nyilván pocketek sem azok), ezért még mindig a legjobb opció, ha megadjuk neki a lehetőséget vmi elkeseredett blöffre. Akár kitalálhatja, hogy az A "scarecard" (bár a mi range-ünkbe illik inkább), és megpróbálhat eldobatni egy QQ-99-t mondjuk...
      Szia!

Egyetértek.