[FR] Nl50 Aq

• Somogyi0
      Somogyi0
      Ezüst
      Regisztrált: 2012.03.10, Hozzászólások: 861
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($20.50)
      BB ($27.02)
      UTG ($51.04)
      UTG+1 ($20)
      UTG+2 ($50)
      MP1 ($62.55)
      CO ($51.25)
      Hero ($50)

Dealt to Hero A:heart: Q:club:

UTG raises to $1.50, fold, fold, fold, fold, Hero calls $1.50, fold, fold

FLOP ($3.75) J:spade: A:club: 5:spade:

UTG bets $2.50, Hero calls $2.50

TURN ($8.75) J:spade: A:club: 5:spade: 3:spade:

UTG bets $5, Hero raises to $13, UTG calls $8

RIVER ($34.75) J:spade: A:club: 5:spade: 3:spade: 8:heart:

UTG checks, Hero bets $21, UTG

Villian egy viszonylag laza agro reg, aki elég jó játékosnak tűnik.
      Preflop el el lehet dobni ezt az AQ-t?
      Ezt a flopot szinte mindig betelni fogja.
      Turn betjét inkább AQ AK JJ re raknám talán KQ amibe van 1 :spade: néha 1-2 AJ
      Úgy véltem itt a call -EV lesz mert a range ellen nem túl jó vagyok és minden riveren dobnom kell, és akkor támadt az ötletem hogy blöfbe fordítom. 2 utcás bettel tudok repelni 1 flösht és el tudok dobatatni egy erős handet.
      Méretett azért lettek ilyenek mert ezt a kis raist nagyon sok mindenel meg fogja adni amivel riveren foldol + ha 3betet kapok olcsón tudok dobni. Igaz így a flösh húzóknak olcsón adom a rivert.
      Riveren beteltem 1 standartot amit már nem tud calozni. Ha rivere :spade: v Q érkezet volna a ch mellet döntöttem volna.

• 1 válasz
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      Szia!

Tipikusan nem szívesen callozok reg utg emelő ellen AQo-val. Megadás nem olyan rossz ip, főleg ha jöhetnek még be fissek.

Barrellre a call nekem sem tetszene, mert elég erőt mutat villain itt a barellal. Az érték range ellen általában hátul vagyunk.
      Vagy fold vagy raise. Pár flösst tudunk reppelni, persze akkor riveren is betelni kell. Ha villain hajlamos itt végig callozni, akkor viszont turnön fel kell adni.

üdv: IF