[SH] NL10 QJs [2012.02.26]

• Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($9.13)
      Hero ($11.13)
      UTG ($10.32)
      UTG+1 ($5.53)
      CO ($4)
      BTN ($11.93)

Dealt to Hero Q:spade: J:spade:

fold, UTG+1 raises to $0.30, fold, BTN calls $0.30, fold, Hero raises to $1.20, UTG+1 calls $0.90, BTN calls $0.90

FLOP ($3.65) K:spade: 4:spade: 9:heart:

Hero bets $1.80, UTG+1 folds, BTN calls $1.80

TURN ($7.25) K:spade: 4:spade: 9:heart: A:heart:

Hero checks, BTN checks

RIVER ($7.25) K:spade: 4:spade: 9:heart: A:heart: 7:heart:

Hero checks, BTN checks

BTN shows T:spade: 7:spade: (Pre 31%, Flop 11.2%, Turn 6.8%) Hero shows Q:spade: J:spade: (Pre 69%, Flop 88.8%, Turn 93.2%) BTN wins $6.92

Az emelő pre ismeretlen, a caller egy hatalmas fish
      71/38 49 hands
      28/23/26/38
      to/fl/tu/riv
      wtsd 46% (26)
      wwsf 35% (26)
      w$sd 33% (12)
      ftocbet 33% (9)
      ftocbet turn 0% (4)

1. Ok a pre sqz for value, vagy necces így?
      2. Elég nagyot flopoltunk, az eredeti emelő ellen stackméret miatt is easy stackoff, ezt simán betesszük a flopon mindenhogyan, nem?
      3. Ahogy alakult mit lehet kezdeni a turnön? Ugye dobni kb sosem fog, hiába jött le egy jó barrel lap, amint betelek kommitálva vagyok és be kell tennem hátul, viszont a lapunk meg erős. Itt beálltam oddstól függően ch/call vagy ch/foldra, riveren meg egyszerűen feladtam. Ok terv ez?
  • 3 válasz
    • Velemnemtolski
      Velemnemtolski
      Bronz
      Regisztrált: 2010.02.04, Hozzászólások: 618
      Pre nekem nem tetszik a squeeze. Multiway, fish-el a potban ez egy jól játszható lap, ha UTG+1 4 betel, akkor dobni kell, de még a fish-el szemben sem tenném be szívesen a stacke-emet ezzel a lappal 110bb mélyen.

Flopon végülis nem hiszem, hogy van más opció a c-beten kívül, c/f-olni nem akarnék itt, mert van egy rakás out-unk és ha betalálunk, akkor könnyen játszhatunk stack-ért a hal ellen, akinek a range ellen elég jó EQ-nk van ha be kellene tenni itt.
      C/C mellett meg nem nagyon látok érveket.

Turntől javulatlanul meg azt hiszem nem marad más lehetőség, mint átállni c/f-ra.
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Én sem vagyok oda a sqzért már utólag így OOP, elég szar lesz megjátszani a handet a fish ellen. Azért sqzeltem akkor, mert nagyon loose a fish, biztos voltam benne, hogy adni fog rosszabbal, és post ki is tud fizetni majd.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.155
      Sziasztok,

Preflop
      50bb-s stack ellen 3bet után nem igazán tudunk dobni...
      sima call mert short stack az arc, ezért kevesebb dobásra, erősebb rangere számítok...
      100bb ellen jobban tetszene

Postflop
      postflop flop cbet, turn bet/call... Szerintem itt azért tud dobni, kevés infó van még... És nekünk monster equitynk van. Az a baj, hogy kevés infó, ha nagy mintán lenne 45% wtsd-je és nem dobna se flop, és turnon sem, akkor természetesen oké a turn játék... (turn fél pot felett picivel, kisebb párokat remélném, hogy dob... )

Gl,
      L.