[SH] Nl20 - Jj

• VajdaOfCairo
      VajdaOfCairo
      Bronz
      Regisztrált: 2010.02.25, Hozzászólások: 284
      IPoker Network $20.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2120484
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

SB: $28.54
      BB: $23.74
      UTG: $25.28
      CO: $27.60
      Hero (BTN): $20.00

Pre Flop: ($0.30) Hero is BTN with J :diamond: J :spade:
      1 fold, CO raises to $0.60, Hero calls $0.60, SB calls $0.50, 1 fold

Flop: ($2.00) J :club: K :heart: 6 :diamond: (3 players)
      SB checks, CO bets $1.50, Hero calls $1.50, SB folds

Turn: ($5.00) 4 :heart: (2 players)
      CO bets $3.75, Hero calls $3.75

River: ($12.50) A :club: (2 players)
      CO checks, Hero bets $7.00, CO calls $7

Sziasztok!

CO: 33 hands, 19/13 valsz reg, de ismeretlenül annyira nem akartam itt 3betelni+SB BB elég nagy squezerek, ellenük betettem vna
      SB 127 hands, 30/20, 6, SQZ 11%

Turnön kell raiselni? Illetve így riveren mi a jó size?
  • 5 válasz
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Nem hinném, hogy QT-et vagy jobb szettet elpasszolna riveren, szóval én betelnék olyan $10 körül hátha hero callozz AQ pl. AK, AJ nyilván adni fogja, bár valószínűleg azok is inkább betelnének.
      Turnön végül is beleférne egy emelés is, mivel a szín miatt elő tudnál adni FD-t, pár + húzót és talán beteszi AK, KQ is vagy megad velük.
      PF call teljesen rendben van és a terv is SB BB ellen.
    • norris80
      norris80
      Platina
      Regisztrált: 2008.10.04, Hozzászólások: 1.457
      Itt legkésőbb turnön mindenféleképpen emelnék, hogy a végén a full stackemért hívhassak. Így maradt bent érték, mi a véleményetek?
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Eredeti hozzászólás: norris80
      Itt legkésőbb turnön mindenféleképpen emelnék, hogy a végén a full stackemért hívhassak. Így maradt bent érték, mi a véleményetek?
      Nem mindenki ellen emelnék a turnön, de ismeretlen ellen jobb lenne az emelés mint a call az tény.
    • norris80
      norris80
      Platina
      Regisztrált: 2008.10.04, Hozzászólások: 1.457
      Tudnál segíteni, hogy ki ellen nem emelnél turnön és milyen okból? Van olyan játékos, aki ellen nagyobb értékkel kecsegtet vmilyen más line? Ha igen, miért?
      Eddig azt hittem, azért a legjobb turnön hívni - emelni, mert ilyenkor még van egy lap és "jobban fizethet".

Ezt a részt nem értettem, kicsit részletesebben lehetne?

Köszönöm.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Eredeti hozzászólás: norris80
      Tudnál segíteni, hogy ki ellen nem emelnél turnön és milyen okból? Van olyan játékos, aki ellen nagyobb értékkel kecsegtet vmilyen más line? Ha igen, miért?
      Eddig azt hittem, azért a legjobb turnön hívni - emelni, mert ilyenkor még van egy lap és "jobban fizethet".

Ezt a részt nem értettem, kicsit részletesebben lehetne?

Köszönöm.
      Olyan ellenfél ellen nem emelnék a turnön, akiről tudom, hogy erősen barrelezik minden utcán, mert ellene nagyobb érték van a callban, mert gyakran a rivert is lövi blöffből. Valamint olyan ellenfelek ellen sem mindig jó az emelés, akiknek alacsony a wtsd értéke, mert ők simán elszórnának itt AA, AK-t is az emelésre.