[FR] NL5 - 13.02.26 - AKs

• jeszkar
      jeszkar
      Bronz
      Regisztrált: 2011.10.16, Hozzászólások: 897
      PokerStars - $0.05 NL FAST - Holdem - 9 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: $7.55
      SB: $5.71
      BB: $3.93
      UTG: $5.51
      Hero (UTG+1): $6.55
      UTG+2: $11.80
      MP: $5.00
      MP+1: $11.71
      CO: $3.34

SB posts SB $0.02, BB posts BB $0.05

Pre Flop: (pot: $0.07) Hero has K:heart: A:heart:

fold, Hero raises to $0.20, fold, fold, fold, fold, BTN calls $0.20, fold, fold

Flop: ($0.47, 2 players) 5:club: 3:heart: J:diamond:
      Hero bets $0.30, BTN calls $0.30

A villain ismeretlen, eddig 8 kéz alatt 25/0-t játszott. Két overrel egy száraz flopon standard a cbet.

Turn: ($1.07, 2 players) 7:spade:
      Hero checks, BTN checks

Miután nem dobott és nem érkezett jól blöffölhető lap, ezért nem cbetelek. Ő insta mögém checkel.

River: ($1.07, 2 players) K:diamond:
      Hero bets $0.50, BTN raises to $1.40, Hero calls $0.90

Mivel jön a K muszáj betelnem, de kapok egy raiset, amivel nem igazán tudtam mit kezdeni.

Az igazi bajom, hogy ennek a line-nak amit a villain elő ad, semmi értelme. Ha van egy setje, akkor nem valószínű, hogy a turnon insta check behindot csinálna. Legfeljebb ha tudná, hogy gyakran blöffölőm a rivert (amit amúgy se nagyon szoktam). A flop annyira száraz, hogy szinte semmi nincsen kint. Két pár lehetőség egyedül a KJ, amikkel esetleg játszhat így. Ami még lehetséges, hogy floatolt két overrel flopon, majd betalált a riveren egy K-t, de AK-n kívül nem hinném, hogy bármivel visszaemelne. De a legjobb tippem mindenképpen, hogy neki is AK-ja van, néha talán KJ-je.

Végül megadtam, igazából azért, mert tényleg kíváncsi voltam, hogy egy ilyen linet mivel játszik meg.

BTN shows 4:diamond: 6:diamond: (Straight, Seven High) (Pre 38%, Flop 49%, Turn 100%)
      Hero mucks K:heart: A:heart: (One Pair, Kings) (Pre 62%, Flop 51%, Turn 0%)
      BTN wins $3.71
  • 1 válasz