[FR] Nl100 KJ

• Tibor20
      Tibor20
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.29, Hozzászólások: 1.254
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1(BB) Replayer
      SB ($100)
      BB ($117)
      UTG ($185)
      UTG+1 ($72.05)
      UTG+2 ($29.50)
      Hero ($141)
      BTN ($101)

Dealt to Hero J:diamond: K:club:

fold, UTG+1 calls $1, fold, Hero raises to $4, BTN calls $4, fold, fold, fold

FLOP ($10.50) K:heart: 6:club: K:spade:

Hero bets $7.48, BTN raises to $18, Hero calls $10.52

TURN ($46.50) K:heart: 6:club: K:spade: 9:club:

Hero checks, BTN bets $23,Hero ?

Calldown?
  • 3 válasz
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      Szia!

Nekem a calldown annyira nem tetszik. Általában itt nem blöffölnek végig 3 utcát. Amivel pedig értékért játszik így az megver.

Annyira nem is aggro a srác postflop. Általában sztem itt ha valaki blöfföl, akkor 1 vagy 2 utcát betel. A 3. utca bet általában már value lesz. Ezért itt esetleg mehet a call turn fold river. Már csak azért is mert pár outunk 66 ellen is.

üdv: IF
    • Tibor20
      Tibor20
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.29, Hozzászólások: 1.254
      Riveren csak akkor tudnánk megadni, ha villain mindig betolná a blöffjeit, de ilyen asztalon nem bízhat abban, hogy eldobok neki egy K-t.Igaz, hogy nincs sok értelme emelnie egy fullal vagy egy erősebb K-val, de a river push mindig érték lesz.
      Turnön megadtam és rivereltem a pókert, amit elöről betoltam, amire dobott.
      Ez hiba?
      Gondolom itt mindegy mit csinálunk, mert betolni se fogja, és megadni se.Talán a passz jobb, hogy lássuk mivel csinálhatta, ha blöffölt.

Állítása szerint 66 volt nála.A hand után kicsit beszéltünk és megkérdeztem miért emelt floppon.Erre azt válaszolta, mert úgyse fogom elhinni, és ez a lényeg.A legtöbb reg abból indul ki, hogy miért emelne itt egy erős kézzel villain, hát pont ezért, mert könnyebben bekerül a stack egy Kx ellen + hero callozhat erősebb pp-vel hero.
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      A river pókerre sztem kb. mindegy, hogy mit csinálsz.
      Blöff alig lesz nála és riveren kb kizárt, hogy tovább blöfföljön.

66-tól meg semmiképpen nem tudsz több értéket nyerni.

Esetleg lehetne leadelni ilyen 10-15$ körül. Hátha néha becalloz.

üdv: IF