[SH] Jj

• PedroRobertooo
      PedroRobertooo
      Bronz
      Regisztrált: 2011.06.13, Hozzászólások: 1.424
      Full Tilt, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BB: $9.43 (37.7 bb)
      UTG: $14.03 (56.1 bb)
      Hero (MP): $25.55 (102.2 bb)
      CO: $16.80 (67.2 bb)
      BTN: $25 (100 bb)
      SB: $29.49 (118 bb)

Preflop: Hero is MP with J J
      UTG raises to $1, Hero calls $1, CO raises to $3.50, 3 folds, UTG calls $2.50, Hero raises to $25.55 and is all-in, CO folds, UTG calls $10.53 and is all-in

Flop: ($31.91) 7 Q 2 (2 players, 2 are all-in)
      Turn: ($31.91) Q (2 players, 2 are all-in)
      River: ($31.91) K (2 players, 2 are all-in)

CO ismeretlen.
      UTG: 23/6/2,4 (109 hand)

Miután az eredeti emelő csak megadta a sqz-t ekkora stackből, őt nem tenném erős handre. Dead money, stackméreteket figyelembe véve pusholtam. Mostanában megtalálnak az ilyen handek :D nemrég postoltam egy hasonlót.
  • 2 válasz
    • duder1n0
      duder1n0
      Black
      Regisztrált: 2009.07.07, Hozzászólások: 5.335
      Preflop 3betelnék, és be is tenném. UTG csak félstackkel ül, és mivel fish, ezért vlszleg nem túl érzékeny a korai pozicióra. Eddig ugyan keveset emelt preflop, de aránylag kis mintán, másrészt egyáltalán nem biztos, hogy következetesen QQ+/AK (vagy még szűkebb) range-el menne tönkre, sok érdekes mutatást láttam már ilyen passzivnak tűnő arcoktól...

Ahogy alakult, egyetértek a játékoddal, mindkét ellenfél shortstack, ráadásul UTG csak megadott, úgyhogy egyszerűen csak betolnám. Persze lehet, hogy időnként KK+ csapdázik, de simán lehet, hogy egy 99+/AQ+ range-et már nem tud elengedni, vagy vmi még meglepőbb handdel rukkol elő... :)
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Ha csak ennyi infóm lenne róla, akkor én bizony nem szívesen 3betelném UTG-t és nem is szívesen tenném be ellene a JJ-t. Persze én is tudom, hogy szoktunk látni érdekes mutatásokat, de azért az a 6-os PFR még nem feltétlenül jelenti azt, hogy ő is olyan.
      Éppen ezért én a sqz után se pusholnék ha már UTG is csak megadott. Nem feltétlenül gondolnám őt gyengének, sőt én inkább tenném slowplay-re.
      Persze azt se ártana tudni, hogy CO milyen játékos.
      Szóval én csak calloznék PF.