Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[FR] NL10 J10s

• Windir
      Windir
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.19, Hozzászólások: 1.639
      Full Tilt Poker $10.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2124357
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BTN): $10.56
      SB: $10.40
      BB: $10.00
      UTG: $6.17
      UTG+1: $10.40
      UTG+2: $3.64
      MP1: $19.79
      MP2: $3.40
      CO: $3.06

Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with J :diamond: T :diamond:
      UTG calls $0.10, 1 fold, UTG+2 calls $0.10, 3 folds, Hero calls $0.10, 1 fold, BB raises to $0.50, 2 folds, Hero calls $0.40

Flop: ($1.25) 9 :heart: 8 :spade: 8 :club: (2 players)
      BB bets $0.90, Hero raises to $2.20, BB calls $1.30

Turn: ($5.65) 6 :spade: (2 players)
      BB checks, Hero checks

River: ($5.65) 9 :club: (2 players)
      BB checks, Hero bets $3.00, BB calls $3

A két limpelő két olyan fish, de egyik se dob kb sose r-re vagy cbetre, inkább limpeltem mint izolálom őket. BB emelése ellen poziból nem fogom azért eldobni a lapomat, ő 15/7es srác WTSD 33, W$SD 83, ekkor 100 hand alatt 100% cbetje volt 4ből 4x. Turn-ön kár volt kihagyni a barrelt, és riveren hibás volt?
  • 7 válasz
    • Gyikostar
      Gyikostar
      Bronz
      Regisztrált: 2011.09.01, Hozzászólások: 656
      BTN limp???
      Egyértelműen iso kell, amúgy is lopnál 3BB-vel BTN-ről ezzel a kézzel így meg 40-50ig izolálálsz.
      A két limpelő fish mégis dobott BB iso-jára, uh a gondolat meneted alapból rossz.

Mit akartál reppelni BB ellen ilyen flopon BTN limpel?
    • Windir
      Windir
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.19, Hozzászólások: 1.639
      Kb pont azt amivel még BTN limpelni szoktam olyan fishek ellen, akik ellen postflop dobatni nem tudok, ilyen 43s-től J10s-ig. Abból meg jó pár betált ellene riverre fullt.
    • solyom007
      solyom007
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.10, Hozzászólások: 1.285
      Szia!

Pre izolálás. Turn jó így, river c/f.
    • fmobil
      fmobil
      Bronz
      Regisztrált: 2010.02.20, Hozzászólások: 1.942
      Sziasztok,
      pre mehet az izolalas, de nekem igy is tetszik. Nem akarok en olyanok ellen nagy kasszat epiteni egy spekulativ lappal akik minden Ax -el megadnak preflop, dobni meg nem dobnak semmire. A lapunk mw jatszik jol igy ha betalalunk talan meg nagyobbat nyerunk vele mintha emelnenk preflop.

A flopon ez a raise mit akar jelenteni?

Bb emelese nekem eleg erosnek tunik bar a merete erdekes. En nem emelnek ra mert siman lehet nala QQ+ es azt itt el nem dobja sosem.

Flopon ch/f.

GL ;)
    • wildcatfish
      wildcatfish
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.29, Hozzászólások: 3.869
      Akkor beleokoskodok

Pre iso nekem is jobban tetszik de az overlimpse se tragédia

flopon std call
      turn ha ch-elne bet és minden riveren push
    • fmobil
      fmobil
      Bronz
      Regisztrált: 2010.02.20, Hozzászólások: 1.942
      Eredeti hozzászólás: wildcatfish

turn ha ch-elne bet és minden riveren push
      Annyira nem rossz, sot latok benne fantaziat, de ritkan lepnem meg es nem is ajanlanam mint std linet.
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      Szia!

Preflop simán izolálnék.
      Flopon viszont nem emelnék, mert a srác oop nagyon feszesen fog izolálni. Overpárt itt tuti, hogy nem fog eldobni, mert páros a board. 2 overcard ellen meg simán elég a float is.

Ha c/c-t játszik turnön, akkor nekem nem tetszik a river push info nélkül mert aligha dobnak el egy JJ+-t itt, mert nem nagyon tudunk erősebb kezet reppelni. Mondjuk ez a river nem rossz, de blankon eléggé meg vagyunk lőve.

üdv: IF