[SH] NL100 T9s call std reg sqz

• flylynx
      flylynx
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.03, Hozzászólások: 1.262
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1(BB) Replayer
      SB ($100)
      BB ($118)
      UTG ($105)
      Hero ($101)
      BTN ($93.77)

Dealt to Hero T:club: 9:club:

fold, Hero raises to $2.50, fold, SB calls $2, BB raises to $10.50, Hero calls $8, fold

FLOP ($23.50) 6:club: 8:spade: 3:heart:

BB bets $13, Hero calls $13

TURN ($49.50) 6:club: 8:spade: 3:heart: 3:club:

BB checks, Hero bets $28, BB raises to $94.88 (AI), Hero calls $50 (AI)

21/15 78hand 1x 3betelt eddig. a terv az volt hogy egy arra alkalmas flopon vagy turnon kiverem a kezéből az AK AQ AJ KQ handeket. Kb. ezek lehetnek nála és TT+
      meg is jön az erre alkalmas board.
      igazából akkorát beteltem turnon h érzékelje, hogy a potot akarom hízlalni nem pedig dobattatni akarom. ez nem sikerült mivel cr AI ment. sztem nekem ott sima callom van overpárok ellen is már. majd bepötyögöm este mert nem tudom. :D
      a kérdés h ti hogy játszottátok volna és hogy mekkorát beteljek itt legközelebb h ne ő akarjon lemúvolni Q magas airrel? :D
  • 5 válasz
    • bisovic
      bisovic
      Bronz
      Regisztrált: 2011.08.04, Hozzászólások: 8.190
      Szia!

Én ezt már preflop is eldobnám. A fish miatt boradway heavy range-el sqz-el a reg és light sqz ez szinte sosem lesz. Sokat is kell még megadni, szóval ez nem a legjobb szitu a callra szerintem.

Turnön kisebbet betelnék és bet/fold. 22-23$ bőven elég lett volna, mert ugyanazt éred el vele szerintem, sőt..nagyot betelni itt valuehand-el sem lenne értelme, mert nagyon simán bekerül riverig kisebb betsize-al is.

Potodds 24% így, szóval itt már nem tudsz dobni, mert:

Asztal: 3:heart: 8:spade: 6:club:  3:club:
             Részesedés   Nyert  Osztozás
      MP2        24.77%  24.77%     0.00% { Tc9c }
      MP3        75.23%  75.23%     0.00% { TT+, AcKc, AcQc, AcJc }
    • 7ofdiamond
      7ofdiamond
      Bronz
      Regisztrált: 2011.02.03, Hozzászólások: 389
      Hali!

En itt turn sokat ch behindolnek. Riveren is eltudod dobatni a broadway eket. De amugy pre fold sztem.
    • lino5
      lino5
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.22, Hozzászólások: 8.935
      hali

a turn check behind, river bet is opció, bár így azért egy 99-el elég nehéz helyzetben találja magát, míg riveren akkor betel és bukod a potot ha nem javulsz, vagy c/c-ozhat is, ez river függő ugye. air nem nagyon fog már betelni, szóval az ellen mindegy hol betelsz. szóval jó ez így, turnön rendben van ez a betsize is és az all-int is calloznám
    • flylynx
      flylynx
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.03, Hozzászólások: 1.262
      Valami szlovák nit gyerek QJo-val rámtolta és nem javultam. Q magassal vitte el a potot, szóval kb magamat szivattam meg ebben a handben. Ezért kérdeztem mekkorát beteljek, hogy azt érezze nem dobok cr AI-re.
      SB nagyon nagy fish volt, ezért úgy gondolom kb. 80-90%-ban itt broadway handjei lesznek. Ha ebben biztosak vagyunk a turn ch-je után, akkor lehet jobb egy overbet AI nem? Kb 20%-ban lesz itt JJ+ a kezében amivel megadhat és ez esetben is 4-ből 1x nyerek. Q magassal azt csak nem adja meg. :D de páron kívül sztem semmivel hacsak nem AJs+, hiába nem játszhatok itt én se erős handdel így. Mostanában többször agyalok ezen, hogy van amikor totál blöfföt sejtek az ellenfélnél, de nálam is kevés az EQ és nem tudom megadni az AI-t. :D
    • lino5
      lino5
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.22, Hozzászólások: 8.935
      hát ha biztos vagy benne, akkor persze, hogy jobb játék