[SH] Nl10 Jt [2013.03.02]

• Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($17.35)
      BB ($15.64)
      UTG ($9.16)
      Hero ($11.38)
      CO ($10)
      BTN ($4.83)

Dealt to Hero T:spade: J:spade:

fold, Hero raises to $0.30, CO calls $0.30, fold, fold, fold

FLOP ($0.75) 5:heart: 2:club: T:diamond:

Hero bets $0.50, CO calls $0.50

TURN ($1.75) 5:heart: 2:club: T:diamond: 2:diamond:

Hero bets $1.20, CO calls $1.20

RIVER ($4.15) 5:heart: 2:club: T:diamond: 2:diamond: J:club:

Hero bets $2.20, CO raises to $4.80, Hero folds

CO 22/15 148 hands
      27/26/17/43
      to/fl/tu/riv
      wtsd 41% (27)
      wwsf 48%
      w$sd 82% (11)
      ftocbet 38% (8)

Riveren mit lehet tenni? Ok a bet/fold?
      Igazából nem túl széles a range amit repel, viszont itt így fog játszani 55/22/TT/JJ, de minden pre slowplayezett OP is ver a pározódás miatt. Ch/call elég értelmetlen lenne még az alacsony ftocbetek mellett is.
  • 3 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Szia,

Igen, ennyi infóból Ok!

Kicsit gyanús nekem, hogy nem dobál cbetre (sok floatra számítanék Tőle)...

Mindenképp egy draw heavy boardon, hogy megnézzük milyen lightan calldownol, meg kéne nézni egy x/c linet ellene riveren... De itt persze OK, mivel semmi nem sül be, tetszik a b/f, teljesen jó és ez a jó line itt, WP

De mondom annyi bajom, van hogy riveren agró : ( nem dobál cbetre : ( és hogy nagyon szűk ranget képvisel: 22 (1), 55(3), TT(3)... Overpár szerintem emel pre, JJ is valószínűleg....

GL,
      L.
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Jaj, ezekre el is felejtettem válaszolni, pedig ez tényleg baromi érdekes volt :)
      Nekem is nagyon furcsa ez, elég nehezen hihető amikor ilyen szűk rangeket repelnek.

A betmérete is érdekes a riveren, mert nagyobb, mint a clickback, kisebb, mint a normál raise, azt pedig ő sem gondolhatta, hogy én fogok érezni még FE-t a riveren és bepusholok valami random 3 barrel trasht...AT-vel meg ugye lehetne vbetem itt gyengébb Tx-ek ellen, amiről megpróbálhatna leszedni az overen (nem hiszem, egyébként, hogy pont top2-t akart velem dobatni :) )

Csak valahogy nagyon fura arra gondolni, hogy itt valaki 2 utcát ad random shittel, hogy a riverre lefloatoljon vagy kiblöfföljön, nagyon kevés villainről feltételeznék ilyet 10-en. Draw meg ugye nincs, gyakorlatilag blöffbe fordulni nagyon semmivel sem tud, ráadásul ezen a turnön azért a blöfföket általában nem folytatjuk, ha nincs infó, hogy turn/river rengeteget dob és megpróbáljuk mindenképpen kibarrelezni.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Igen, valóban érdekes...

Szinte biztos vagyok, hogy túl gondoljunk a handet és egy std nl10 reggel van dolgunk, aki lapjait játsza és 150 hand alapján hotrunja van, azért a kevés dobás és magas WTSD és won at sd:)

Csak nem árt belegondolni a többi szituba is, lehetőségbe, hogy ne lehessen exploitolni minket olyan nagyon könnyen, plusz felkészülni feljebbre...

GL.