[SH] NL100 AJo

• AceSteph
      AceSteph
      Bronz
      Regisztrált: 2010.03.31, Hozzászólások: 6.373
      $100.00 No Limit Hold'em - 5 players

BB: $97.00
      UTG: $99.30
      CO: $87.53
      BTN: $100.78
      Hero (SB): $99.00

Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with A :diamond: J :heart:
      1 fold, CO calls $1, BTN calls $1, Hero raises to $6, BB calls $5, CO calls $5, BTN calls $5

Flop: ($24.00) T :club: 3 :heart: J :club: (4 players)
      Hero bets $18.00, BB calls $18, CO folds, BTN folds

Turn: ($60.00) Q :spade: (2 players)
      Hero ?( /73$ eff/

Villain: 20/13/1.3 f2cbet: 67% af: 2.5 270 hand
      Turn?? Sima c/f? Meg amúgy alapvetően a preflop és flop callját sem tudtam annyira range-re tenni. Hogy nézhet ki a range?
  • 4 válasz
    • lino5
      lino5
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.22, Hozzászólások: 8.935
      hali

legtöbbször valami Jx lesz nála, elég nagy a beted és mögötte még van valaki, nincs olyan nagyon sok értelme draw-val calloznia, inkább akkor már raiselnie kéne vele, de azért néhány draw-t természetesen bele lehet tenni a range-ébe. slowplayre meg nem alkalmas a boad. szóval bet/calloznék itt, de közel van még a c/r is, ugye nem tűnik még standard regnek az arc, pláne, hogy pre poziból csak overcalloz. szóval ha kicsit jobban hajlamos a callozhatásra draw-kkal, akkor ezt is meg lehet ellene játszani, bár itt meg ugye fennáll a check behind lehetősége nála egy elég nagy potba, amit már csak simán elvinni is jó ebben a szituban, nem muszáj betetetni vele a pénzt. nagy hiba egyébként már csak azért sem lehet a bet, mert ha pl AJ van nála is és azt dobatod, akkor az már egyből nem probléma, hogy egy JK is dobni fog. ha meg callozna AJ-val, akkor KJ-vel is simán calloznhat (nagyon együtt van a turn OESD miatt a 2 hand itt), tehát nem para, hogy néha lejavul JQ-val és az igaz kevés, de elviekben lehetséges draw-k miatt meg pláne nem para a bet
    • AceSteph
      AceSteph
      Bronz
      Hero checks, BB checks

River: ($60.00) 8 :club: (2 players)
      Hero?

Köszi lino! Még egy utsó kérdés. Turn check-checkbe lement. Ezen a riveren?
    • lino5
      lino5
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.22, Hozzászólások: 8.935
      c/f így. ha valami KJ, AJ szerű hand van nála, azzal nincs értelme betelnie, blöffbe fordítani így meg már nem nagyon marad mit, ugye a flushdraw lejavult
    • AceSteph
      AceSteph
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: lino5
      legtöbbször valami Jx lesz nála...
      Nice read :D . Mivel statjai alapján nem tűnt túl kompetensnek, így én lazán tettem a rangébe KQ, talán AQ-t, FD-kat, 98s-at, meg slowplayelt monstereket is, mert hogy amilyen hülye lehet ezeket is játszhatja így.

De jah, K :diamond: J :diamond: volt nála. A turn bet tetszene a legjobban így, hogy főleg Jx-re tesszük, csak én tévesen szélesebb rangere tettem :( .

Köszi még egyszer!