[SH] nl50 AT

• wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.040
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      Hero ($50)
      BB ($67.68)
      UTG ($44.49)
      UTG+1 ($59.50)
      CO ($56.43)
      BTN ($50)

Dealt to Hero A:diamond: T:spade:

UTG calls $0.50, fold, fold, fold, Hero raises to $2.50, fold, UTG calls $2

FLOP ($5.50) 8:spade: A:club: 9:heart:

Hero bets $4.12, UTG calls $4.12

TURN ($13.74) 8:spade: A:club: 9:heart: 8:heart:

Hero bets $10.30, UTG raises to $37.87 (AI), Hero calls $27.57

utg 70/30
      30as agg (26 30 38 )

8x benne van sajnos ahogyan a jobb Ax-ek is

lehet obni kéne erősen, még ebben ez irgalmatlan csapkodásban is ami ment, mert a gyengébb A-kkal gutshotokkal csak callol valszeg!
  • 8 válasz
    • 20081031
      20081031
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.31, Hozzászólások: 3.667
      Hali

gyengébb A-kkal gutshotokkal csak callol valszeg!

Hát ha így gondolod akkor elég easy foldnak kellett volna lennie. :s_smile:
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Hát ja nyilván ott úgy gondoltam (durván csapkodós volt a dinamika ) hogy Ax, 77, valami pár + gyenge draw 9T, T7, Tx fd, 67, JQfd ilyesmik is betolják és akkor meg oddsom van

de utólag nézve ebből a halmazból a gyengébb Ax-et kiszedném, bár nem tudom ellene nehéz a szitu
    • 20081031
      20081031
      Bronz
      Valamit nagyon nem értek... azt mondod hogy ő egy nagyon nagy station
      erre bele teszel olyan lapokat a range-ébe mint 77,T9,OESD,FD??? :s_confused:

Why??? :D :D :D
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Ha a CS azt jelenti hogy csak megad és sosem csinál mást akkor én rosszul használom a kifejezést

mert én amikor azt mondom CS arra gondolok aki nem tud elengedni semmit csak mindenféle megfontolás nélkül a callt vagy a raise-t választja mert hogy van valamije és te meg úgyis bluffolsz alapon

sok olyan fish ellen játszok mostanság akik ha 2/3 3/4 betet kapnak callonak

de ha potbetet és látják hogy már szinte minden pénzüket be kéne tenniük akkor all-in mennek minden f/sággal

ezért is potbetelek mostanában elég sokat

na így értettem hogy bár nincs sok infóm kimondottan róla, ezét standard gigafishnek kezelem az alapján amit eddig láttam tőle

(ezzel nem azt akarom megmagyarázni hogy a handet jól játszottam :) )

ez csak a válasz arra amit jogosan megkérdeztél
    • 20081031
      20081031
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: wilmots83
      Ha a CS azt jelenti hogy csak megad és sosem csinál mást akkor én rosszul használom a kifejezést
      Legtöbbször csak megad, nagyon kevésszer dob, ha pedig emel
      akkor többnyire értékért és akkor is gyakran csak riveren minraisel egyet.

de ha potbetet és látják hogy már szinte minden pénzüket be kéne tenniük akkor all-in mennek minden f/sággal
      Szerintem ez téves észrevétel és egyszerűen csak a kis minta és a véletlen műve.
      Ilyen helyzetbe ha úgy gondolom hogy rugalmatlan a range akkor behívom a stackjét,
      ha pedig rugalmas akkor egyszerűen kisebbet hívok és ezt ajánlom neked is. :s_thumbsup:
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      [quote]Eredeti hozzászólás: 20081031

Szerintem ez téves észrevétel és egyszerűen csak a kis minta és a véletlen műve.
      :
      elhiszem neked

sajnos mivel standard leosztások voltak így nincsennek megjelölve
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Ennyi infóval ez nyilván egy sima dobás, hiszen az összes 8x ott lehet nála.
      Egyébként a CS pontosan az, amit 20081031 írt, viszont tudom mire gondolsz, mert nálam is gyakran volt olyan, hogy valakit CS-nek láttam és egyszercsak megőrült valami iszonyat gagyi lappal olyan módon ahogy írod. Ez főleg olyankor fordul elő, amikor még csak nagyon kevés leosztás van az emberről és az addig látottak alapján CS-nek állítjuk be, de aztán később kiderül, hogy picit tévedtünk.
      Szóval az igazi CS az, aki képtelen dobni, de ha emel akkor neked tudnod kell, hogy bajban vagy. Én speciel ezeket szeretem a legjobban, mert agyon lehet őket betelni, emelni értékért :) Csak sajnos ebből is sok.

üdv, pborisz
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      [quote]Eredeti hozzászólás: 20081031

Ilyen helyzetbe ha úgy gondolom hogy rugalmatlan a range akkor behívom a stackjét,
      ha pedig rugalmas akkor egyszerűen kisebbet hívok és ezt ajánlom neked is. :s_thumbsup:
      Mit jelent hogy rugalmas-rugalmatlan range?