ketten egy accountrol

• kis19
      kis19
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.30, Hozzászólások: 195
      azt tudomh tiltja a szabalyzat, h egy ember tob accountot hasznaljon, de ketten hasznalhatunk egyet?

ezt nem csak itt hanem pl a pokertermekre is ertem. tehat (ugyse tudjak megallapitani) de elmeletben utkozik a szabalyzattal a termekben ha mondjuk jatszom a sajat es a parom accountjan is?
  • 10 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! Igen, ezt tiltja a szabályzat. Hallottunk már olyanról, hogy pl. egy terem a saját profijával bontott szerződést, mikor bizonyítást nyert, hogy más is használta az accountját.
    • kis19
      kis19
      Bronz
      koszi, ez eleg gyors valasz volt :)
    • Lizardy
      Lizardy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.04, Hozzászólások: 2.325
      A profi accos dolog azért érdekes, mert nekik jó esetben 100% rb van... ha neked nincs ilyened, valszeg nem halálos bűn, szellemében sem nagyon sért semmit, legalábbis az én felfogásom szerint.
    • kis19
      kis19
      Bronz
      jo most sztem senki a budos eletben ra nem jonne arra, h ha a parommal (o titanos en partys) egymas accjan is jatszunk egy kicsit, h a bonusz minel elobb kijojjon...

persze biztosan nem csinalunk ilyet mert tilos!!!
    • Szeki001
      Szeki001
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.03.01, Hozzászólások: 2.195
      Állítólag van olyan program ami meg tudja mondani hogy ki játszik egy acc-al de ez gondolom csak több ezer hand után lehetséges.:)
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von Lizardy ha neked nincs ilyened, valszeg nem halálos bűn, szellemében sem nagyon sért semmit, legalábbis az én felfogásom szerint.
      Ezzel egyetértek, de másik oldalról, ha ketten használnak 1accot, akkor az az egyik nevén van. Innentől főleg bizalmi kérdés, én biztos nem közösködnék senkivel.
    • kis19
      kis19
      Bronz
      Original von Valezius4
      Original von Lizardy ha neked nincs ilyened, valszeg nem halálos bűn, szellemében sem nagyon sért semmit, legalábbis az én felfogásom szerint.
      Ezzel egyetértek, de másik oldalról, ha ketten használnak 1accot, akkor az az egyik nevén van. Innentől főleg bizalmi kérdés, én biztos nem közösködnék senkivel.
      a parommal miert ne? egyutt lakunk es kozos a kassza. ha meg ugy alakulna, nemhiszem h pont a pokerbol lenne a vita.

hobybol jatszunk, nem azert h ebbol eljunk, a pozitiv mutato nekunk csak azert kell h ne fogyjon el a penz a jatekbol, mert befizetni nem fogunk, meg mert ez mutatja ha jobbak vagyunk a tobbieknel (hosszutavon), es nekunk ez a sikerelmeny, nem az h mennyit kerestunk.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Még abba se hiszem, hogy belemennék. Például sikerül egy rossz napot kifogni, valamennyire tiltre is tesz, és ezért nemcsak bukok, hanem relatíve sokat bukok.
      Egy barátnőnek ezt megmagyarázni, hát. Ráadásul úgy, hogy tényleg én voltam a hülye. :)
    • Lizardy
      Lizardy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.04, Hozzászólások: 2.325
      Original von kis19
      Original von Valezius4
      a parommal miert ne? egyutt lakunk es kozos a kassza. ha meg ugy alakulna, nemhiszem h pont a pokerbol lenne a vita.

hobybol jatszunk, nem azert h ebbol eljunk, a pozitiv mutato nekunk csak azert kell h ne fogyjon el a penz a jatekbol, mert befizetni nem fogunk, meg mert ez mutatja ha jobbak vagyunk a tobbieknel (hosszutavon), es nekunk ez a sikerelmeny, nem az h mennyit kerestunk.
      Én egyetértek veled.
    • kis19
      kis19
      Bronz
      Original von Valezius4 Még abba se hiszem, hogy belemennék. Például sikerül egy rossz napot kifogni, valamennyire tiltre is tesz, és ezért nemcsak bukok, hanem relatíve sokat bukok.
      Egy barátnőnek ezt megmagyarázni, hát. Ráadásul úgy, hogy tényleg én voltam a hülye. :)

en vagyok a baratno :)
      de ha elbukja hat elbukja, akkor majd passzianszozunk vagy mit tudom en :)

es sokat nem bukhatunk mert nem jatszunk sokat es ha bukunk abba is hagyjuk, ha relativ sokat akkor aznapra annyi...

en ma buktam 10$t abbol volt pech megg hiba is, de vegul nyertem 13$-t :)