[SH] Nl4 Kk

• Taran0
      Taran0
      Ezüst
      Regisztrált: 2010.02.17, Hozzászólások: 8
      Sziasztok!

Ez lesz az első posztolt leosztásom, nem tudom pontosan milyen statokat érdemes beírni, vagy hogy kell tuti teljes stat-os screenshotot csinálni, szóval beírom ami szerintem hasznos ide. De ha vki felvilágosítana, mit hogyan merre.... azt nagyon megköszönném. Szóval a leosztás:

On Game, $0.02/$0.04 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

MP: $9.25 (231.3 bb)
      CO: $7.96 (199 bb)
      BTN: $3.86 (96.5 bb)
      Hero (SB): $4.36 (109 bb)
      BB: $4.01 (100.2 bb)

Preflop: Hero is SB with K K
      2 folds, BTN raises to $0.14, Hero raises to $0.44, BB folds, BTN calls $0.30

Flop: ($0.92) 5 Q T (2 players)
      Hero bets $0.64, BTN calls $0.64

Turn: ($2.20) Q (2 players)
      Hero checks, BTN bets $2.78 and is all-in, Hero calls $2.78

River: ($7.76) 8 (2 players, 1 is all-in)

Results:
      $7.76 pot ($0.51 rake)
      Final Board: 5 Q T Q 8
      BTN showed A J and lost (-$3.86 net)
      Hero showed K K and won $7.25 ($3.39 net)

Preflop std. esetleg lehetne nagyobb betméret de mivel villian is ilyen fura betmérettel próbálkozott, én is ezt választottam.
      Flopon így utólag talán lehetne nagyobb is a c-bet, bár a board nem igazán húzónehéz. Szal talán rendben van.

Turn... itt kerültem gondba. Úgy gondolkodtam, hogy egy bettel all-in vagyok, viszont akkor elszigetelem magam, mert minden gyengébb kéz dobni fog. Úgyhogy a check mellett döntöttem, és egy rendes betsize-ra fel akartam adni. Viszont ez az overbet push nekem gyengeséget jelentett. Ezért megadtam. De nem tudom mi lenne itt a jó döntés.

Villian:
      51 hand
      26/14
      5.6 3bet
      fold to 3bet 0 (2)
      fold to cbet 25 (4)
      wtsd 20
      wwsf 40
      w$sd 20
  • 1 válasz
    • r4zor9b
      r4zor9b
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2010.03.04, Hozzászólások: 2.160
      Szia Taran0!

Üdvözöllek a kézelemző boardon! Remélem foglak még itt látni, és örömödet leled ezen fórumrész használatában.

Teljes statisztika postolása: csinálsz 1 print screent az ellenfél statisztikájáról, berakod a képernyőmentést pl egy paintbe, kivágod a nem kellő részeket, feltöltöd 1 képmegosztó oldalra, és megosztod a fórumon képként.

Preflop std. esetleg lehetne nagyobb betméret de mivel villian is ilyen fura betmérettel próbálkozott, én is ezt választottam. Flopon így utólag talán lehetne nagyobb is a c-bet, bár a board nem igazán húzónehéz. Szal talán rendben van.

Egyetértek, valóban lehetett volna nagyobb a cbeted flopon! Pre rendben van!

Turn: vagy bet/call vagy c/f. Különösebb readek nélkül, tudom, hogy feszes, de itt dobnék

Üdv:

r4zor9b