[SH] nl50 T9o

• wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.040
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($44.50)
      BB ($69.05)
      UTG ($69.59)
      UTG+1 ($25.95)
      Hero ($50)
      BTN ($70.96)

Dealt to Hero 9:spade: T:heart:

fold, fold, Hero raises to $1.50, BTN calls $1.50, fold, BB calls $1

FLOP ($4.75) 9:diamond: 4:heart: 2:heart:

BB checks, Hero bets $4, BTN calls $4, BB calls $4

TURN ($16.75) 9:diamond: 4:heart: 2:heart: 7:club:

BB checks, Hero bets $13, BTN calls $13, BB folds

RIVER ($42.75) 9:diamond: 4:heart: 2:heart: 7:club: 7:diamond:

Hero checks, BTN bets $22.50, Hero calls $22.50

bb 35/6 101 hand

bb 29/16 73 hand
  • 5 válasz
    • Zsocci
      Zsocci
      Bronz
      Regisztrált: 2010.11.06, Hozzászólások: 1.204
      Én turnön 3way már tuti nem cbetelnék. Ha nagyon blöfföltetni akarsz, akkor megtehedted volna turnön, de riveren már sztem nem lesz blöff. Gondolom a besült húzói miatt adtál meg, hátha azokat blöfföli. De ha azt akarod, akkor turnön check/call river check/fold. Ha javulhatott azért, ha nem akkor azért,mert ott a besült húzóit szerintem checkbackeli.
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      turnon c/c-nak semmi értelme

vagy c/f vagy bet
    • Zsocci
      Zsocci
      Bronz
      Regisztrált: 2010.11.06, Hozzászólások: 1.204
      Nem feltétlenül... ugyanis 3way pot. Szerintem a betnek nincs értelme, mert a gyengébb handek dobnak, az erőseket meg kifizeted. A check/fold is szóba jöhet attól függően, hogy mekkorát betel. Nyilván, ha potot, akkor easy fold. De úgy, hogy ha mondjuk checkelsz, és BU betel, BB dob, akkor simán lehet, hogy csak húzó kezeit floatolja. És így tágabb marad sztem a skálája, mert lesznek benne blöffök is. Viszont ha ide veszed amit még írtam, hogy ha beteli a rivert is, akkor az már fold.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Mivel vélhetően mind a kettő fish (bár nem tudom melyik BU, mert mindkettőre bb-t írtál ;) ), ezért ok a turn bet, ugyanis olyan túl sok erősebb lap nem lehet náluk a flop call után.
      A river viszont már kevésbé egyértelmű döntés, főleg infó nélkül. Elviekben ugye túl sok erősebb kéz amit értékért betelhet nem lehet nála, csak néhány olyan 7x ami FD is. De ugye ez csak pár kéz. Ha nagyon CS akkor pedig ott lehetnek nála a szettek is.
      Alapvetően itt úgy gondolom, hogy infó nélkül valamivel jobb a ch/c mint a ch/F, mert besült húzó lehet nála jócskán és az odds is elég jó.

@Zsocci: a turn ch/c river ch/F játék az egyik legrosszabb választás, hiszen miből gondolod, hogy a besült húzóval feladná a blöfföt riveren, ha már egyszer turnön is blöffölt vele.

üdv, pborisz
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Igen Zsocci hidd el ezek a fishek ha a húzóikal ingyen lapot nézhetnek akkor akkor a legtöbbjük olyan aki sose betel, viszont riveren más a helyzet ott már tudják hogy mutatással nem nyerhetnek így ott már bluffolhetnek

22 volt