Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] nl 50 KJo

• wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.049
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($63.76)
      Hero ($52.07)
      UTG ($50)
      CO ($34.46)
      BTN ($79.62)

Dealt to Hero K:diamond: J:club:

fold, fold, BTN raises to $1, fold, Hero calls $0.50

FLOP ($2.25) K:heart: 2:spade: 5:club:

Hero checks, BTN bets $1.68, Hero raises to $5, BTN calls $3.32

TURN ($12.25) K:heart: 2:spade: 5:club: 3:spade:

Hero checks, BTN bets $9.18, Hero calls $9.18

RIVER ($30.61) K:heart: 2:spade: 5:club: 3:spade: 5:heart:

Hero checks, BTN bets $30.61, Hero calls $30.61

btn nyit 70%-ot 130 hand alatt BU-n
      cbet 86%
  • 7 válasz
    • Zsocci
      Zsocci
      Bronz
      Regisztrált: 2010.11.06, Hozzászólások: 1.204
      Hááát szerintem ez nagyon nem jó így...

KJo-val én inkább 3betelnék. Dominált kéz off suited nem játszik jól oop.

Ha mégis így játszod, oké. De a flopon a check-raisel akkora erőt mutatsz, hogy minden gyengébb handet dobatsz és erősebbek ellen izolálod magad.

Én 3bet/foldolnék pre. Ha calloz ezen a boardon x/calloznék, mert száraz board és nem akarok JJ-QQ jellegű handeket elijeszteni. Majd x/calloznék turnön is. De river már x/fold.

Ha turnon checkbackel, akkor egy fél potot nyitnék riveren, és akcióra fold.
    • fazekasbela53
      fazekasbela53
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.28, Hozzászólások: 742
      Preflop szerintem mind a 2 megoldás jó lehet a call és a 3-bet is, bár nekem a 3-bet egy kicsit jobban tetszik pont azért amit leírt előttem a kolléga.A flop x/r nekem tetszik, mert ezt a flopot gondolom blöffből is sokat x/r-eled pl A-highokkal.Ő simán callozhat itt any pockettel ha blöffre tesz. Miután úgy tánik mintha feladnád a turnön betelhet is ezekkel. a River kicsit necces, de nem hinném, hogy itt egy nuts közeli kézzel ekkorát betelne, úgy hogy belefér a call.
    • 1Cranberries1
      1Cranberries1
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.26, Hozzászólások: 3.853
      Nekem tetszik a line, annyi h sajna sztem viszonylag sok 5x lehet nála, amivel ezt játssza. A 3B nem 3B-ben jó lenne tudni, h mennyit dob , ha sokat sztem jobb a call, ha keveset jobb a 3B. Persze ehhez ez a minta nem elég.
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Azt azért leírhattad volna, hogy reg vagy fish az ellenfél, bár gondolom reg.
      A PF call nekem jobban tetszik mint a 3bet KJ-val, mert pont ez az a kéz, amivel egy 3bet után talál esetén eég kellemetlenül érezzük majd magunkat egy emelt kasszában, mert nem fogjuk tudni, hogy értékért mennyit betelhetünk.
      A flop emelés tetszik, de én nem értem miért álltunk át ch/c-ra a turnön. Mármint volt valami read, hogy lazán megad a flopon és után blöfföl vagy mi?
      Mert ugyebár mi azért emeltünk elvileg, mert tudjuk, hogy lazán fog megadni akár végig, hiszen szinte semmi erős kéz nem lehet nálunk. Így gyakorlatilag minden Kx (ami benne is van a range-ében), 5x, 66-QQ végig meg fog adni, de eze közül nagyon kevés lappal fog betelni a turnön, hiszen miért tenné. Ha mi blöfföltünk a flopon és turnön feladtuk, akkor nincs értelme betelnie kb. semmilyen közepes erősségű kézzel, pedig a range-e nagy részét ez fogja kitenni.
      Szóval én betelnék végig ha már így kezdtem el.
      Azok után pedig hogy a turnön ch/c-t játszottál, így infó nélkül én biztos nem adnék meg riveren, mert kb. idiótának kellene lennie ahhoz, hogy ott blöfföljön azután amit Te játszol.
      Vagyis csak akkor csinálnám ezt amit Te, hogyha tudom róla, hogy flopon semmit nem dob el, vagyis a teljes cbet range-ével callozni fog és aztán képes lesz blöffölni a passzodra.

üdv, pborisz
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Eredeti hozzászólás: pborisz

Vagyis csak akkor csinálnám ezt amit Te, hogyha tudom róla, hogy flopon semmit nem dob el, vagyis a teljes cbet range-ével callozni fog és aztán képes lesz blöffölni a passzodra.
      igen arra számítottam hogy ezen a flopon valamivel szélesebb a tot air range amivel floatol és amit turnon bluffol mint az amivel mutatási értéke van

de annyi idő alatt ezt nem tudtam eldönteni lehet jobb az amit te mondassz

riveren egyszerűen nem tudom mivel betel ekkorát?

illetve már igen

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($63.76)
      Hero ($52.07)
      UTG ($50)
      CO ($34.46)
      BTN ($79.62)

Dealt to Hero K:diamond: J:club:

fold, fold, BTN raises to $1, fold, Hero calls $0.50

FLOP ($2.25) K:heart: 2:spade: 5:club:

Hero checks, BTN bets $1.68, Hero raises to $5, BTN calls $3.32

TURN ($12.25) K:heart: 2:spade: 5:club: 3:spade:

Hero checks, BTN bets $9.18, Hero calls $9.18

RIVER ($30.61) K:heart: 2:spade: 5:club: 3:spade: 5:heart:

Hero checks, BTN bets $30.61, Hero calls $30.61

BTN shows 6:club: 4:club:
      (Pre 39%, Flop 22.9%, Turn 100.0%)

Hero shows K:diamond: J:club:
      (Pre 61%, Flop 77.1%, Turn 0.0%)

BTN wins $88.83

valszeg összejött volna amit kitaláltam persze nyilván
      Turn river without 3
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wilmots83

valszeg összejött volna amit kitaláltam persze nyilván
      Turn river without 3
      wow ebbe szépen belenéztél :) Nos ellen ezek szerint lehet bejött volna.
      De azért azon érdemes elgondolkodni, hogyha Te a turnön ch/c-t játszol akkor nyilván nem blöffön vagy és vajon ezen ő nem kezd-e el agyalni, hogy mivel csinálhatod. Szóval nem vennék rá mérget, hogy képes lenne a riveren is blöffölni.
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Eredeti hozzászólás: pborisz

De azért azon érdemes elgondolkodni, hogyha Te a turnön ch/c-t játszol akkor nyilván nem blöffön vagy és vajon ezen ő nem kezd-e el agyalni, hogy mivel csinálhatod. Szóval nem vennék rá mérget, hogy képes lenne a riveren is blöffölni.
      pont nemrég néztem egy nl1K gyémánt videót ( http://hu.pokerstrategy.com/video/24035/)

Nevetrbluffing30: Az ellenfél szemével

ahol hero vakot véd J9oval v bu minraise

majd J magason c/r-el amire villain 3betel hero megad

ekkor az oktató kommentálja hogy ekkor villain őt olyan lapra fogja tenni aminek mutatási értéke van főleg Jx-ekre JT+

majd ezek után c/c-oz két utcát amit nem értek hiszen ellenfele nl1Kreg valószínűleg tud gondolkodni és felméri hogy értelmes reg itt a trun c/c után riveren kb soha nem c/f-ol

ennek ellenére bepumpája a stackjét valami K4s flop bd fd-s lappal

szóval itt ellenfelem egy nl50reg, és ezóta mióta ezt láttam simán játszom ezt flop c/r turn c/c v c/push river c/c

tudom nem ugyanaz a szitu mint a videóban

de a kényeg kb ugyanaz

villainnek a turn callunk után rá kéne jönnie hogy nem dobunk

hát kíváncsi leszek mert még csak most próbálgatom ezt a move-ot

persze nehéz eldönteni hogy ki milyen szélesen floatol, és hogy érdemes tovább betelni vagy azt csinálni amit most csináltam és próbálni bluffot fogni