[SH] NL50 JJ BU vs SB

• Zsocci
      Zsocci
      Bronz
      Regisztrált: 2010.11.06, Hozzászólások: 1.204
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.25/$0.5 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BB:
      $105.86
      MP2:
      $76.42
      MP3:
      $18.00
      CO:
      $50.89
      BU (Hero):
      $50.00
      SB:
      $50.00

Preflop: Hero is BU with J, J.
      3 folds, Hero raises to $1.00, SB raises to $3.50, BB folds, Hero calls $2.50.

Flop: ($7.5) 6, 7, 4 (2 players)
      SB bets $4.00, Hero ?

Ellenfelem: 21/17 172 hand resteal sb 31% Flop cbet 83% WTSD 43%

Hero: Raise vagy call? Ha call, akkor hogyan tovább? Ha raise, akkor raise/fold, vagy raise/broke?
  • 1 válasz
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Nos ezt először is PF kellett volna 4bet/broke játszani, legalábbis én inkább azt szoktam JJ-val BU vs SB, mert ennek a lapnak nem jön jó flop.
      Főként az a probléma, hogy nem sokat tudunk róla postflop. A raise/fold a lehető legrosszabb játék lenne itt flopon, szóval az felejtős, mert csak blöffbe fordítod vele a kezed.
      A kezünk elég sérülékeny, de ha itt emelsz, akkor nem hinném, hogy túl sok rosszabb lappal tönkremenne, szóval én csak a megadást választanám. A későbbi utcákon pedig nyilván laptól és akciótól függően döntenék. Mivel eddig magas a wtsd, ezért vélhetően nem blöfföl sokat, szóval az sem kizárt, hogy ha a turnön folytatja, akkor feladom (ha már nem tettem be PF). De ehhez azt is jó lenne tudni, hogy eddig hogyan játszott turnön. Ismeretlen játékosoknak általában jobban hiszek.

üdv, pborisz