[SH] Nl50 Aq

• Zsocci
      Zsocci
      Bronz
      Regisztrált: 2010.11.06, Hozzászólások: 1.204
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.25/$0.5 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      BU (Hero):
      $53.84
      SB:
      $50.00
      BB:
      $32.99
      MP3:
      $19.50
      CO:
      $45.14

Preflop: Hero is BU with Q, A.
      2 folds, Hero raises to $1.00, SB folds, BB calls $0.50.

Flop: ($2.25) 4, Q, 8 (2 players)
      BB checks, Hero bets $1.50, BB raises to $5.50, Hero ?

Ellenfelem: 26/21 386 hand 20%flop check-raise, 45% fold to flop cbet, 35%wtsd 3.4 AF

Hogyan tovább?
  • 2 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Nem írtál BB coldcall range-t és 3bet %-ot, ami szerintem fontos ebben a szituban. Mivel tudjuk, hogy agresszívan ch/R-el, ezért én csak abban az esetben cbetelnék, ha után be is teszem, vagy pl. ilyen boardon megadok és várom a további blöfföt a turnon. Ott újra át lehet értékelni és megadni, vagy emelni a boardtól függően. Egyéb esetben chb, mert nem akarunk ilyen játékos ellen TPTK-t bet/Foldolni.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Nem írtál BB coldcall range-t és 3bet %-ot, ami szerintem fontos ebben a szituban. Mivel tudjuk, hogy agresszívan ch/R-el, ezért én csak abban az esetben cbetelnék, ha után be is teszem, vagy pl. ilyen boardon megadok és várom a további blöfföt a turnon. Ott újra át lehet értékelni és megadni, vagy emelni a boardtól függően. Egyéb esetben chb, mert nem akarunk ilyen játékos ellen TPTK-t bet/Foldolni.
      Szia!

Egyetértek. Ezen a boardon ez egy sima call és turn újraértékelés. Általában call, de ha passzol akkor chb, hiszen ha blöffölt a flopon, akkor abból úgyse nyerünk értéket, szóval hagyni kell hátha folytatja riveren.

üdv, pborisz