[SH] 89o Vakharcban oop

• GrimTheCat
      GrimTheCat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 7.327
      BTN ismeretlen, regnek tűnik 100 BB, ha regulár, akkor feltételezhetjük, hogy jól gondolkodik.
      BB Hero 100 BB 8:s9

BTN OR 2.5, Hero CALL

Flop(5.25): 8:d5:cQ

A flop-on a kezünk szerintem jó a megadásra, nincs értelme, hogy xr blöffbe fordítsuk

Hero CHECK, BTN BET 3.5(~66%), Hero CALL

Turn(11.88): K

Hero CHECK, BTN BET 9(~75%), HERO RAISE 23, BTN CALL

Szerintem a turn rossz a cc-ra. A xr egy jó megoldás, mert sok K és Q barelezhet, valamint húzók is, amiknek sok EQ-je van ellenünk. Ezenkívül sor sincs kint a boardon, a párunk talán nem is olyan rossz kéz, úgyhogy blöffbe fordítom a kezem, a riveren meg meglátjuk, hogy mi jön le, folytathatjuk-e a blöffölést, cc-ozhatunk, vagy cf-olhatunk.

River(57): K

Van egy blöfffogónk, ő pedig blöffölhet bármilyen meghiúsult húzóval, fd-vel, TJ-vel, 67-el... Egy K-al értékért fog betelni, de egy Q-val már valószínűleg nem. Két párral vagy settel valószínűleg pushol a turn-ön. A value range valószínűleg Kx, és jó árat kapunk a megadásra (1:3)

Hero CHECK, BTN BET 26, Hero CALL

Sziasztok!

Mi a véleményed a gondolatmenetről?
      Milyen riveren lenne szerinted érdemes pusholni?
      Ha pedig esik a flush, kiegészül a 67,TJ akkor xF?
  • 4 válasz
    • iamachicken
      iamachicken
      Platina
      Regisztrált: 2010.09.16, Hozzászólások: 4.437
      azért nl400 vagy 600 nem is tudom handet, ne mico playákkal akars megvitatni :s_confused:
    • akos89
      akos89
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.08, Hozzászólások: 722
      a prf emelés mérete 2,5 csak, nem?

valamint a turn akció sem stimmel, nézd át

magához a handhez nem szólnék, majd elolvasom, mit írnak mások :s_p: :s_p:
    • GrimTheCat
      GrimTheCat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 7.327
      köszi javítottam!
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.144
      Sziasztok,

Na most ez érdekes:D Nyilván nagyon nem mind1 milyen limiten történt a játék.... Az sem ártana, hogy mennyire agró a játékos vagy bármilyen stat...

Mivel micron kb senki nem fog lazán/sokat barrelezni és sokat lopni BU-ról, ezért kb turnon dobhatunk is... Legalábbis a többség elég nitty (nl10-ig), micron egy feszes BU skála ellen már a pre megadás is kérdéses és akár blöffbe fordíthatjuk egy 3bettel megfelelő arc ellen... Mert mondjuk 28%-ban lop és az ellen a skála ellen 34%-unk van, ami persze jobb mint a potodds, de OOP bukni fogunk egy erősebb skála ellen... Persze ha 2,5x-el akkor feltételezem, hogy szélesebben lop, és 40-50% esetleg 62% skskála ellen már ok a call, sőt...

Szóval elég sok a kérdőjel:D infó, limit nélkül... És teljesen máshogy kell játszani véleményem szerint az egyes limiteken...

Micro fölött, ha sokat barrelezik, akkor lehet scarecardokat equityvel raiselni.., (bottom pár pl pont jó, gs ilyesmi)...

Alapesetben a line jó is lehet, mivel Te se sokat adsz elő (ezért blöffölhet riveren) Ő is elég széles lehet mind turn, mind riveren és 33% equityd meg lehet, plusz a gondolatmenet is jó... Szóval rossznak nem mondanám, de feszes skálák ellen (kevés steal) alapból nem lesz jó a turn játék:)

Pusholni meg nem fogsz tudni szerintem, mivel 57 a pot, előtted meg jóval több van...

Egyébként meg nem értem miért rossz a turn x/c, oké, hogy fél pakli rossz:) A, , bár 67-től annyira nem félnék... De ha elég széles, és eleget barrelezik, akkor egy river bettel pl alapból kinyírja a Qx-eket tartalmazó skáláját és Kx+ kerül előtérbe (plusz ha nem is vbetel elég szélesen még jobb!!!), plusz a drawk, ami elég sok lehet... Szóval nálam a call is teljesen jó, sőt infó nélkül nem biztos hogy raiselném (kicsit infós raisenek tűnik, hogy most szettje van, vagy mennyire erős value handje van)... ilyen T, eléggé blank... Flushon dobnék (mert rengeteg FD kombó lehet Nála, kivéve ha A esik) a többi lapon nem...

Jó kis hand, de túl sok a kérdőjel...

Gl,
      L.

u.i: Rég láttalak itt GrimTheCat:) nem is tudom láttalak-e már a kézelemzőben:)