[SH] NL10 - KK - BB vs MP - 3B pot [13.03.08]

• DavidDorky
      DavidDorky
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.18, Hozzászólások: 5.537
      $0.05/$0.10 No Limit Holdem
      PokerStars
      6 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG ($15.05) 151bb
      UTG+1 ($17.57) 176bb
      CO ($10) 100bb
      BTN ($16.53) 165bb
      SB ($11.06) 111bb
      DavidDorky (BB) ($10.10) 101bb

Pre-Flop: ($0.15, 6 players) DavidDorky is BB K:diamond: K:spade:
      UTG calls $0.10, UTG+1 raises to $0.50, 3 folds, DavidDorky raises to $1.80, UTG folds, UTG+1 calls $1.30

Flop: A:heart: 4:heart: 4:diamond: ($3.75, 2 players)
      DavidDorky checks, UTG+1 checks

Turn: 6:heart: ($3.75, 2 players)
      DavidDorky bets $1.50, UTG+1 calls $1.50

River: 2:diamond: ($6.75, 2 players)
      DavidDorky bets $1, UTG+1 calls $1

Final Pot: $8.75
      DavidDorky shows
      K:diamond: K:spade:
      UTG+1 shows
      9:spade: 9:heart:

DavidDorky wins $8.36 (net +$4.06)

UTG lost $0.10
      UTG+1 lost $4.30

------------------------------------------------------------------------------------------------
      MP: 61/26/1.2 - 39 hands

Flopon kihagytam a C-betet, a minden jobb tovább jön, minden rosszabb eldobja alapon.

Turnön beteltem, hogy ne adjak ingyen lapot, ami kényelmetlen lehet nekem.

A blank riveren pedig bepróbáltam egy ilyen nagyon kicsi blockbetet.

Természetesen bárminemű agresszióra dobtam volt a turnön és riveren is.

Van ebben ráció? Jó az elgondolásom? :)
  • 4 válasz
    • CsonkaNorbert
      CsonkaNorbert
      Bronz
      Regisztrált: 2010.04.13, Hozzászólások: 346
      Flopon kihagytam a C-betet, a minden jobb tovább jön, minden rosszabb eldobja alapon.

ez szerintem hülyeség ha jó is a check nem ezért... ellenfél bálna de még egy reg is egy ien floppon ha cbetelsz tovább jöhet minden pocketpárral ami a 4es felett(persze tudom egy reg nem ad meg minden pocketel 3betet) van egy utcát mindenképp meg színhúzó is adhatja ami ellen védekezned se ártana pl... de mr 61/26 jöhet bármivel amibe akár egy piros lap is van szerintem :)

hogy mi a jó megjátszás azt nem tudom arra én is kíváncsi leszek de ellene nem volt rossz így talán, csak ezt a gondolatot felejtsd el hogy itt rosszabb nem jöhet tovább floppon.
    • DavidDorky
      DavidDorky
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.18, Hozzászólások: 5.537
      Originally posted by w34z3l
      Hey DavidDorky,

Preflop 3bet for value is good.

Nearly always the best option at these stakes to check on Axx board with KK. Even if you get called by worse on the flop you will end up folding your hand a lot OOP on later streets.

Turn bet for protection/thin-value is good. I like your sizing.

River value bet is good, again nice sizing. You might even get away with a larger sizing since villain looks a weak opponent - but the general idea of betting small here is correct.
      Hasonlóan vélekedek én is. De várom mások véleményét is, akkor a flopra vonatkozólag is. :)
    • DavidPs87
      DavidPs87
      Bronz
      Regisztrált: 2010.01.03, Hozzászólások: 715
      Nekem is tetszik a megjátszás, flop-ot én sem betelném, sok AX kis pp- 55+ lehet nála Ax ellen verve vagyunk a kis pp-k meg kifizetnek mert gyengeséget mutattunk. Személy szerint a riveren kicsit nagyobbat emelnék 1/3 pot bet de mindenféleképpen thin value a river, ellenálásra meg dobunk.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Sziasztok,

imádom a nagyobb 3betet preflop, nagyon nagy piros pont érte a fish ellen, erről beszélünk itt:) :heart:

postflop lehet alternatív lineként passzív vagy ismeretlen játékosok ellen felvenni a nagyon pici beteket (főleg passzívak ellen jó ugye, mivel!!! nem betel rosszabb!!! ergo csak Ax-et fizetsz ki, ellenben ha betelsz, akkor simán fizethet rosszabb)

Szóval szerintem itt is játszható egy 1/4-1/5 potbetsize, másrészről elég erős... Turnon is hasonló méret, riveren meg laptól függően döntünk...

Ilyen módon minden kisebb pocket, draw végig adhat...

Regek vagy nem annyira jó játékosok ellen természetesen lehet itt x/c-ni egyet, kettőt (csak ugye így nem mi szabjuk meg az árat, és sokszor jobbat fizetünk ki...) nekem itt tetszen az én linem:)

GL,
      L.