[SH] NL20 - AJs

• VajdaOfCairo
      VajdaOfCairo
      Bronz
      Regisztrált: 2010.02.25, Hozzászólások: 284
      IPoker Network $20.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2135511
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

UTG: $20.44
      CO: $17.57
      Hero (BTN): $22.09
      SB: $27.29
      BB: $20.42

Pre Flop: ($0.30) Hero is BTN with A :spade: J :spade:
      1 fold, CO raises to $0.60, Hero calls $0.60, SB calls $0.50, 1 fold

Flop: ($2.00) 4 :club: J :diamond: 9 :club: (3 players)
      SB checks, CO bets $1.50, Hero calls $1.50, SB calls $1.50

Turn: ($6.50) 2 :spade: (3 players)
      SB checks, CO checks, Hero bets $4.80, SB folds, CO calls $4.80

River: ($16.10) 2 :diamond: (2 players)
      CO checks, Hero bets $15.19

Sziasztok!

CO: 440 hands, 22/17, 8,8, Agr 2,8, AgrFr 47-40-32, CB 78%, FtCB 25%, WTSD 31%
      SB: Fish

Riveren ok a push?
  • 7 válasz
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.14, Hozzászólások: 4.265
      Nem, mert csak erősebb fog megadni, gyengébbet pedig dobatsz=> checkback.
      Kisebb bet (thin vbet) meg nyilván megint nem opció, mert akkor adnod kell az esetleges push-t is.
    • VajdaOfCairo
      VajdaOfCairo
      Bronz
      Regisztrált: 2010.02.25, Hozzászólások: 284
      Szia. De mi az az erősebb itt, amit nem betel riveren, hanem x/c oz? És sztem JT, QT, KJ bőven lehet nála.
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.14, Hozzászólások: 4.265
      Az a lényeg, hogy nem fog Jxel megadni ilyen akció után.
      Ami nekem viszont furcsa, hogy standard reg statjai vannak, mégsincs előtte full stack.
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Én riveren simán betolnám. Mivel turnon nem jött a barrel, ezért minden jobb lapot kizárnék a rangéből. El nem tudom képzelni, hogy 2pár+ vagy esetleg QQ+ így játszana valaki a turnon (persze jó lenne látni a turn cbet %-át, de ilyen flop cbet stat és AFQ mellet, nem hiszem, hogy turnon 20-30%-al folytatja). Szóval bet és ha annyira akar, akkor blöffcatherkedjen a JT, TT szerű kezeivel.

Kíváncsi lennék mit tartott, mert ha nem buktam 10 hasonlót, akkor 1-et sem. Minden esetben QQ+t mutattak, amivel turn bet/Foldolniuk kellett volna szerintem, főleg hogy SB is bennt van.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Én riveren simán betolnám. Mivel turnon nem jött a barrel, ezért minden jobb lapot kizárnék a rangéből. El nem tudom képzelni, hogy 2pár+ vagy esetleg QQ+ így játszana valaki a turnon (persze jó lenne látni a turn cbet %-át, de ilyen flop cbet stat és AFQ mellet, nem hiszem, hogy turnon 20-30%-al folytatja). Szóval bet és ha annyira akar, akkor blöffcatherkedjen a JT, TT szerű kezeivel.

Kíváncsi lennék mit tartott, mert ha nem buktam 10 hasonlót, akkor 1-et sem. Minden esetben QQ+t mutattak, amivel turn bet/Foldolniuk kellett volna szerintem, főleg hogy SB is bennt van.
      Szia!

Na ez most érdekes amit írsz wolv3rine :) Mert a második résszel megcáfolod az elemzésed, amivel egyébként teljesen egyetértek. Ez egy sima push riveren, had blöffcatheljen a Jx-ekkel.

üdv, pborisz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987

Gondolom ez lenne a cáfolat. Az igazat megvallva én úgy tanultam, hogy 2pár+ jobb Jx-ek és QQ+ barrelezni kell. Itt jön egy ismeretlen akiről csak azt tudjuk, hogy tágan cbetel és valószínű lightan Floatol. Ennyi infoval sima bet turn és bet river. Azonban nem mindenki van tisztában azzal, hogy mit kell tennie egy 2pár+ 2 kézzel. Overpárral pedig végképp elvesznek. Azt nem tekintem magam meghazuttolásának, ha tudomásul veszek minden lehetőséget mielőtt még betolnám a riveren. Persze kb 100%-ban kell elől lennem a stratégia szerint, és ha én x/C-oznék a turnon nálam tuti nem lenne semmi Hero ellen. Ő viszont ismeretlen és addig míg nem győzött meg az ellenkezőjéről, addig akár 2-es pókert is a kezébe rakhatnék riveren. A hangsúly az ismeretlenen van.

Nem viccből írtam le, hogy QQ+t is simán el tudok képzelni nála, mert tényleg rengeteg hasonló kasszát buktam és ezért érdekelne a mutatás. Ugyanis egy ilyen mutatás után megvan a megfelelő read, hogy ez turn bet, river chb legyen, de kb ez lenne ez egyetlen eset amikor elpasszolnám a rivert.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Azt nem tekintem magam meghazuttolásának, ha tudomásul veszek minden lehetőséget mielőtt még betolnám a riveren. Persze kb 100%-ban kell elől lennem a stratégia szerint, és ha én x/C-oznék a turnon nálam tuti nem lenne semmi Hero ellen.
      Azt hiszem kicsit félreértetted a hozzászólásom. Én nem azt írtam, hogy meghazudtoltad önmagad, hanem azt, hogy a tapasztalatod cáfolja az elemzésed.

Idézlek:
      El nem tudom képzelni, hogy 2pár+ vagy esetleg QQ+ így játszana valaki a turnon
      Kíváncsi lennék mit tartott, mert ha nem buktam 10 hasonlót, akkor 1-et sem. Minden esetben QQ+t mutattak,
      Vagyis többször láttál már ilyen esetben QQ+ lapot, mégis azt írod, hogy nem tudod elképzelni, hogy az legyen nála. Csak erre akartam utalni.
      Egyébként meg nyilván ezek az esetek azért maradtak meg benned, mert kirívó esetek, vagyis nem ez a szokványos játék az említett lapokkal. A standard eseteket elfelejti az ember, pedig nyilván azokból jóval több van.